Fot Wisła Płock S.A.
imię i nazwiskokrajdata ur.wzrostwagameczebramki
bramkarze
Filip KraskaPOL08.10.2005185772
obrońcy
Miłosz KorpowskiPOL31.01.2005178753
Patryk LeszczyńskiPOL21.06.20021838110
Jakub MiarkaPOL05.11.20021746911
Artur SzymańskiPOL07.06.2005188807
Grzegorz WawrzyńskiPOL12.07.19951888294
Marcin WięckowskiPOL04.08.2004192859
Beniamin CzajkaPOL31.03.200019186
Aleksander PawlakPOL14.11.200117870
pomocnicy
Dawid KrzyżańskiPOL08.11.20011767091
Filip LodzińskiPOL20.07.200419180
Łukasz MościckiPOL19.06.20021747571
Szymon LeśniewskiPOL29.05.2006180746
Jakub MaślakPOL13.02.20031837081
Marcin SłojkowskiPOL01.02.2006180672
Dawid ZiębaPOL25.01.20051756761
Dawid JabłońskiPOL30.04.19951726371
Bartosz ZynekPOL14.03.200217470156
Jakub WitekPOL04.12.200218378-141
napastnicy
Kacper BłaszkiewiczPOL03.07.20061827040
Bartosz BorowskiPOL24.01.20071836391
Adrian SzczutowskiPOL12.09.2000195811213

Sztab szkoleniowy:

Łukasz Nadolski – Trener
Damian Kijek – Asystent
Maciej Zakrzewski – Trener przygotowania motorycznego
Jacek Skrzyński – Trener bramkarzy
Bartłomiej Jabłoński – Analityk
Jakub Malinowski – Fizjoterapeuta
Krzysztof Kwasiborski – Kierownik