imię i nazwiskokrajdata ur.wzrostwagameczebramki
bramkarze
Filip KraskaPOL08.10.2005185773
Oskar LodzinskiPOL20.07.2004191801
obrońcy
Miłosz KorpowskiPOL31.01.2005178753
Patryk LeszczyńskiPOL21.06.20021838111
Jakub MiarkaPOL05.11.20021746913
Artur SzymańskiPOL07.06.2005188807
Grzegorz WawrzyńskiPOL12.07.199518882114
Marcin WięckowskiPOL04.08.20041928510
Beniamin CzajkaPOL31.03.2000191861
Aleksander PawlakPOL14.11.20011787011
pomocnicy
Dawid KrzyżańskiPOL08.11.200117670111
Filip LodzińskiPOL20.07.200419180
Łukasz MościckiPOL19.06.20021747581
Szymon LeśniewskiPOL29.05.2006180748
Jakub MaślakPOL13.02.20031837081
Marcin SłojkowskiPOL01.02.2006180672
Dawid ZiębaPOL25.01.20051756781
Dawid JabłońskiPOL30.04.19951726371
Bartosz ZynekPOL14.03.200217470176
Jakub WitekPOL04.12.200218378-161
napastnicy
Kacper BłaszkiewiczPOL03.07.20061827040
Bartosz BorowskiPOL24.01.200718363101

Sztab szkoleniowy:

Łukasz Nadolski – Trener
Damian Kijek – Asystent
Maciej Zakrzewski – Trener przygotowania motorycznego
Jacek Skrzyński – Trener bramkarzy
Bartłomiej Jabłoński – Analityk
Jakub Malinowski – Fizjoterapeuta
Krzysztof Kwasiborski – Kierownik