Nafciarski Blog, Ole!

Z przyjemnością informujemy, że oto nadszedł ten moment – uruchamiamy projekt kibiców Wisły Płock, czyli Nafciarskiego Bloga 😊

Dla kogo to i po co?

Przede wszystkim dla kibiców naszej ukochanej Wisełki. Naszym celem jest regularna publikacji rzetelnych informacji o piłkarzach, klubie i jego bezpośrednim otoczeniu. Naszą ambicją jest stworzenie miejsca, które będzie integrować wszystkich kibiców Nafciarzy bez względu na to, jakich mediów społecznościowych używają i jaki styl kibicowania jest im najbliższy. Naszą wizją jest budowanie tzw. mody na Wisłę. A wszystko to dlatego, że naszym marzeniem jest regularnie wypełniony po brzegi nowy stadion na 15 tysięcy widzów.

Kim wy w ogóle jesteście?

Jesteśmy kibicami 😊 Miłość do Wisły połączyła nas jakiś rok temu. Wszystko zaczęło się na Twitterze (grupa #NBP, #NafciarskiPokój, #NafciarskiTwitter), później ewoluowało do wspólnych wizyt na stadionie, mecze wyjazdowe i prywatne spotkania towarzyskie. Teraz możemy już śmiało powiedzieć, że jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy przede wszystkim Wisła i wszystko, co z nią jest związane.

I teraz przechodzimy do rzeczy najważniejszej – nasza grupa nie jest zamknięta. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, chcesz pomóc przy tworzeniu treści bloga, masz ciekawe pomysły na rozwój serwisu, możesz i chcesz pomóc jeszcze w inny sposób – zapraszamy! Odezwij się do kogokolwiek z nas, na stronie znajdziesz kontakt.

Co dalej?

Mamy w zanadrzu jeszcze kilka pomysłów 😊 Obserwujcie konto Nafciarski Blog na Twitterze, odwiedzajcie regularnie bloga – w najbliższym czasie dużo się będzie działo!

Pozdrawiamy,

Ekipa Nafciarskiego Bloga

Kopnij dalej

Ten post ma 5 komentarzy

  1. Jacek

    Ciekawa inicjatywa. Zobaczymy, czy trafiony skład będzie

  2. ynwa

    Powodzenia. Trzymam kciuki, żeby projekt nie upadł, bo brakuje takich miejsc.

  3. FC Ratusz

    Spoko opcja, ale rekomenduje odpalić do bloga też FB, bo sporo osób z Twittera jednak nie korzysta, a tak to trochę zwiększycie zasięg na pewno.

Dodaj komentarz