imię i nazwiskokrajdata ur.wzrostwagameczebramki
bramkarze:
Paweł GałczyńskiPOL20.06.19821899000
Jarosław KrupskiPOL07.07.196918384330
Artur SejudPOL06.02.19711807500
Andrzej SzyszkoPOL09.02.19791928950
obrońcy:
Przemysław BoldtPOL27.08.197418876261
Bartosz BurchardPOL26.04.19811837630
Bartosz JurkowskiPOL30.03.19741847770
Mike MozieNGA20.03.197818382110
Maciej PastuszkaPOL03.03.197717670160
Marcin RogalskiPOL15.07.19821747380
Paweł StrąkPOL24.03.198318984182
Jerzy WojneckiPOL11.05.197518984348
Mariusz WoronieckiPOL31.03.197318983271
pomocnicy:
Mirosław BudkaPOL27.03.197218480267
Vahan GevorgyanPOL19.12.198117371313
Sławomir GulaPOL11.03.197217772100
Artur KapelaPOL04.09.19791807720
Piotr KosiorowskiPOL05.01.19811807670
Michał LemanowiczPOL05.06.1985  00
Virmantas LemežisLTU07.06.19801696350
Wojciech ŁobodzińskiPOL20.10.198218880170
Sebastian MilaPOL10.07.198217873132
Sławomir PeszkoPOL19.02.19851737000
Dariusz RomuzgaPOL20.04.197118082312
Radosław SobolewskiPOL13.12.197618279153
Piotr SoczewkaPOL22.10.197218376314
Nerijus VasiliauskasLTU20.07.19771847971
Raimondas VilėniškisLTU10.06.19761807790
Paweł WoźniakPOL11.10.19781817050
napastnicy:
Dondu AvaaNGA17.11.197817981211
Bartłomiej GrzelakPOL09.08.198118881164
Kelechi IheanachoNGA12.07.198118678182
Jarosław MaćkiewiczPOL30.05.197017771272
Mariusz NosalPOL13.10.197418681246
Łukasz PachelskiPOL28.09.19821787230
Kamil SzarneckiPOL08.11.19761897460
Klaudiusz ZąbeckiPOL18.08.19841767000

Trenerzy: Andrzej Wiśniewski do 9 kolejki. Janusz Kubot w 10 kolejce. Wiesław Wojno do 26 kolejki. Mieczysław Broniszewski do końca sezonu.