Uwaga: przypadku równej liczby punktów ostateczna kolejność ustalana jest wg zasad wymienionych TUTAJ

TYPER RUNDYRANKIG OGÓLNYBIEŻĄCA KOLEJKA

Kolejka nr 21+ (23-28 lutego 2024)

1. LuKass 9
2. FajnaNafciarka47 8
3. janywyczesany 8
4. King of Oxford 7
5. Robert 6
6. Tymon Eljan 6
7. Korzo81 5
8. Majkel 5
9. Mati 5
10. Radek 5

Kolejka nr 20 (16-19 lutego 2024)

1. King of Oxford 12
2. wojciach 10
3. Damian 9
4. timon 9
5. Tomasz 9
6. Wisnie75 9
7. Wojciech 9
8. Tymon Eljan 8
9. Arkadiusz 8
10. M_Dyl 8

Kolejka nr 19 (15-18 grudnia)

1. Mateusz Mrozowski 9
2. Gołąb (RG) 7
3. Majkel 7
4. Seba 7
5. LuKass 6
6. Lukasz Ż. 6
7. Marek 6
8. Mati 6
9. Tomasz 6
10. Lukasz 5

Kolejka nr 18 (8-11 grudnia)

1. Gołąb (RG) 13
2. Michal 10
3. Wisnie75 10
4. wojciach 10
5. Mati 9
6. Damian K. 8
7. Seba 8
8. sebastian123 8
9. Majkel 7
10. Marek 7

Kolejka nr 17 (1-3 grudnia)

1. janywyczesany 10
2. Majkel 8
3. Mariusz K 6
4. Radek 6
5. Damian 5
6. Damian K. 4
7. kamil_walczak_94 4
8. King of Oxford 4
9. Lukasz Ż. 4
10. Robert 4

Kolejka nr 16 (24-27 listopada)

1. Peter86 8
2. Tomasz 8
3. LuKass 7
4. Marek 7
5. Mateusz Mrozowski 7
6. Robert 7
7. timon 7
8. wojciach 7
9. Damian K. 7
10. Damian 6

Kolejka nr 15 (10-12 listopada)

1. Robert 12
2. Nomelovidessa 6
3. Peter86 6
4. Mati 6
5. Gołąb (RG) 5
6. King of Oxford 5
7. Mateusz Mrozowski 5
8. Rogas99 5
9. Seba 5
10. Pablo 4

Kolejka nr 14 (3-6 listopada)

1. Robert 7
2. Wisnie75 7
3. Peter86 6
4. Wojciech 6
5. Bartlomiej 5
6. Damian K. 5
7. Lukasz 5
8. Pablo 5
9. Tomasz 5
10. Majkel 4

Kolejka nr 13 (27-30 października)

1. Arkadiusz 10
2. Sawik88 10
3. Majkel 9
4. kamil_walczak_94 8
5. LuKass 8
6. King of Oxford 8
7. Tymon Eljan 7
8. Mati 7
9. Pablo 7
10. Tomasz 6

Kolejka nr 12 (20-23 października)

1. Radek 12
2. Bartlomiej 12
3. Damian K. 10
4. Lukasz 9
5. Lukasz Ż. 9
6. Damian 8
7. Robert 8
8. Arkadiusz 7
9. janywyczesany 7
10. LuKass 7

Kolejka nr 11 (6-8 października)

1. Sawik88 9
2. Wisnie75 8
3. Ponczek 6
4. timon 6
5. Arkadiusz 5
6. Radek 5
7. zagielek 5
8. Nomelovidessa 5
9. Damian 4
10. Damian K. 4

Kolejka nr 10 ( 29 września – 2 października)

1. Sawik88 12
2. Arkadiusz 11
3. Wojciech 11
4. Lukasz Ż. 10
5. Mateusz Mrozowski 10
6. LuKass 9
7. timon 9
8. Tomasz 9
9. sebastian123 7
10. kamil_walczak_94 7

Kolejka nr 9 (22-24 września)

1. Sawik88 9
2. Lukasz 8
3. Arkadiusz 7
4. Marek 7
5. Michal 7
6. sebastian123 7
7. Gołąb (RG) 6
8. Maciej 6
9. Robert 6
10. Rogas99 6

Kolejka nr 8 (15-17 września)

1. Majkel 9
2. Krzysztof 8
3. Tymon Eljan 7
4. Peter86 6
5. Robert 6
6. Mateusz Mrozowski 5
7. Mati 5
8. zagielek 5
9. sebastian123 5
10. Kamil 4

Kolejka nr 7 (1-3 września 2023)

1. timon 10
2. Majkel 10
3. Sawik88 10
4. wojciach 8
5. kamil_walczak_94 8
6. Mariusz K 8
7. LuKass 7
8. Michal 7
9. Radek 7
10. janywyczesany 6

Kolejka nr 6 (25-28 sierpnia 2023)

1. Wojciech 12
2. Bartlomiej 9
3. Robert 9
4. Damian 9
5. Arkadiusz 8
6. Kamil 8
7. Lukasz Ż. 8
8. Ponczek 8
9. LuKass 8
10. Gołąb (RG) 7

Kolejka nr 5 (18-21 sierpnia 2023)

1. Arkadiusz 9
2. Gołąb (RG) 9
3. Pablo 8
4. adrian_plock 7
5. Seba 7
6. Tomasz 7
7. Kamil 6
8. Majkel 6
9. Radek 6
10. zagielek 6

Kolejka nr 4 (11-14 sierpnia 2023)

1. Damian 7
2. Maciej 7
3. Mariusz K 7
4. LuKass 6
5. Tomasz 6
6. yodynapl 6
7. sebastian123 5
8. zagielek 5
9. Adam 5
10. Arkadiusz 5

Kolejka nr 3 (4-7 sierpnia 2023)

1. Wisnie75 9
2. Damian K. 8
3. Robert 8
4. Sawik88 8
5. Wojciech 8
6. Damian 7
7. janywyczesany 7
8. Radek 7
9. zagielek 7
10. Bartlomiej 6

Kolejka nr 2 (28-31 lipca 2023)

1. Arkadiusz 12
2. kamil_walczak_94 10
3. zagielek 9
4. LuKass 8
5. Mariusz K 8
6. Sawik88 8
7. Wojciech 8
8. Radek 7
9. King of Oxford 7
10. Seba 6

Kolejka nr 1 (21-24 lipca 2023)

1. Krzysztof 10
2. Milena 7
3. Damian K. 7
4. LuKass 7
5. Arkadiusz 6
6. Gołąb (RG) 6
7. Damian 5
8. Pablo 5
9. Tomek 5
10. King of Oxford 4