fot. Piotr Kucza
imię i nazwiskokrajdata ur.wzrostwagameczebramki
bramkarze:
Bartłomiej GradeckiPOL26.12.199919491140
Krzysztof KamińskiPOL26.11.19901918160
Piotr ZielińskiPOL08.01.19991907700
obrońcy:
Marcin BiernatPOL28.05.19921887873
Adam ChrzanowskiPOL31.03.199918678101
Igor DrapińskiPOL31.05.20041837870
David NiepsujPOL16.08.199518376180
Jarosław JachPOL17.02.19941897820
Marcus Haglind-SangréSWE04.02.19951909020
Milan SpremoSRB27.04.199517572140
Jakub SzymańskiPOL05.07.200218985150
pomocnicy:
Radosław CielemęckiPOL19.02.20031737080
Mieszko LorencPOL26.08.20011898510
Fryderyk GerbowskiPOL17.01.200318177131
Fabian HiszpańskiPOL26.10.199317268183
Krzysztof JanusPOL25.03.198617673143
Gleb KuchkoBLR03.06.20051807200
Kacper LaskowskiPOL04.10.200117570101
Kristián ValloSVK02.06.19981867920
Dawid KocyłaPOL23.07.200218066111
Szymon LeśniewskiPOL29.05.20061807420
Émile ThiakaneSEN17.11.199119078130
Jakub GričSVK05.07.199618075131
Jorge Jiménez RodríguezESP20.05.19991706150
Mateusz SzwochPOL19.03.199317360191
napastnicy:
Mateusz LewandowskiPOL04.03.19991878320
Łukasz SekulskiPOL03.11.1990187781912
Oskar TomczykPOL25.01.200618410
Jesper WestermarkSWE25.07.19931837520

Sztab:

Dariusz Żuraw – Trener
Łukasz Becella – Asystent
Bartłomiej Kondracki – Asystent
Łukasz Jankowski – Asystent
Zbigniew Dąbek – Trener przygotowania motorycznego
Robert Mioduszewski – Trener bramkarzy
Katarzyna Grzybowska – Fizjoterapeuta
Paweł Krysiak – Fizjoterapeuta
Krzysztof Mysera – Masażysta
Piotr Soczewka – Kierownik drużyny
Magdalena Pawlak – Kierownik ds. technicznych