Oceny po rundzie jesiennej – bramkarze

Przyszedł czas podsumować rundę jesienną w wykonaniu naszych zawodników. Dziś przedstawimy bramkarzy. Jaka średnia ocen im wyszła i jak wyglądają ich statystyki. W piątek przedstawimy obrońców 🙂

Krzysztof Kamiński

Wszedł do bramki w 9. kolejce w meczu z Zagłębiem Lubin. Od tego meczu grał wszystkie spotkania ligowe. Szkoda spotkania z Rakowem, bo zdecydowanie statystka wpuszczonych bramek lepiej by się prezentowała. Nie zawalił żadnej bramki w tej rundzie. W kilku spotkaniach ratował zespół przed stratą bramki np. w meczu z Jagiellonią. Jak na razie doświadczenie wygrywa!

Mateusz

Z wielu powodów Krzysiek rozpoczął sezon jako rezerwowy bramkarz. Cierpliwie czekał na swoją szansę. Wrócił do wyjściowej 11 w meczu z Zagłębiem i nie zachwycił. Później przyszła seria 4 spotkań bez porażki i bardzo dobre występy z Piastem, Jagiellonią czy Legią. Przeżył też mecz grozy w Częstochowie, gdzie siedmiokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Warto dodać, że potrafił po takim spotkaniu się podnieść mentalnie i w ostatnim meczu z Cracovią zagrać znowu bardzo pewne zawody. Podstawowym atutem Kamyka i jego przewaga nad młodszym kolega jest jednak doświadczenie.

Michał

Średnia ocena: 6,1
Rozegrane spotkania:
8
Czyste konta: 2
Wpuszczone bramki: 14
Obronione strzały:
31
Obronione rzuty karne:
0
Podania:
253
Podania celne:
191
% celnych podań: 75,5%
Żółte kartki:
0
Czerwone kartki:
0

Bartłomiej Gradecki

Gradeś miał swoje pięć minut, które dała mu niedyspozycja Kamyka z początku sezonu. Ma potencjał na bardzo dobrego bramkarza, ale przegrywa jeszcze z doświadczeniem Kamyka. Nie daje tego spokoju w bramce, co Kamyk, przytrafiały mu się bardzo proste błędy.

Iwona

W trakcie okresu przygotowawczego Bartek był szykowany na numer 1 między słupkami Wisły. I właśnie w takiej roli rozpoczął ten sezon. Pierwsze mecze były w jego wykonaniu bardzo dobre. Jednak im dalej w las tym robiło się mroczniej. Zjazd dyspozycji zaczął się w trakcie meczu w Łodzi, później było już tylko gorzej. Centrostrzały i brak pewności doprowadziły do utraty pozycji przez naszego młodego bramkarza.

Michał

Średnia ocena: 6,1
Rozegrane spotkania:
9
Czyste konta:
2
Wpuszczone bramki: 10
Obronione strzały:
36
Obronione rzuty karne:
0
Podania:
318
Podania celne:
236
% celnych podań: 74,2%
Żółte kartki:
2
Czerwone kartki:
0

>>>TYPER<<<

Kopnij dalej

Dodaj komentarz