Podsumowanie #NafciarskiTyper – grupa C, grupa D i pani Aleksandra

Co to był za dzień! Prawie jak ostatnia kolejka polskiej ligi.

Pierwszy cud zdarzył się między 11 a 13 czasu polskiego, kiedy to Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2:1. 

W naszej zabawie nikt nie wytypował prawidłowego wyniku, dodatkowo 31 z 33 osób typowało, że Argentyna wygra do 0. Tylko dwóch graczy dawało szansę ich przeciwnikom na zdobycie bramki.

Najbliżej była Aleksandra, która obstawiła wynik odwrotny niż padł.

W drugim meczu tego dnia starły się drużyny z grupy D – Dania i Tunezja. Wierząc, że europejski futbol to potęga 35 z 36 typujących postawiło na zwycięstwo Danii. No cóż, w tym meczu padł pierwszy na tych mistrzostwach bezbramkowy remis. Tylko Aleksandra zwątpiła, że Duńczycy gładko ten mecz wygrają i typowała 1:1, przez co znów była najbliżej.

Wybiła godzina 17:00, a to oznaczało, że na murawę kontenerowego stadionu 974 wybiegły drużyny POLSKI i Meksyku. W nie najlepszych nastrojach kibice Biało – Czerwonych zasiedli przed tv, bowiem miał to być mecz o wszystko, mecz, który rozwieje resztkę naszych nadziei na wyjście z grupy. Wiadomo, co innego mówi rozsądek, co innego podpowiada serce. Z 36 typerów 21 wierzyło w zwycięstwo Polaków,  7 – nie (oddajcie paszporty), a 6 – trochę wierzyło, trochę nie i jak się okazało to właśnie te osoby miały rację, bo padł kolejny bezbramkowy remis. Mógł nie paść, ale spoko Robert – wybaczamy ci. Dokładnego wyniku nie zgadł nikt, cała szóstka typująca remis przewidywała, że jednak gole będą, a spotkanie zakończy się 1:1. Aleksandra tym razem zebrałaby komplet punktów, gdyby Lewy troszkę celniej kopnął z 11. metra.

Trzeci dzień mundialu zakończył się meczem grupy D – Francja zmierzyła się z  Australią.

W przewagę Francji uwierzyli wszyscy typujący, czyli 35 osób. Aktualni mistrzowie świata wygrali 4:1 i taki wynik trafiło trzech uczestników naszej zabawy. Gratulujemy! 

Jaki wynik obstawiała Aleksandra nie wiemy, ponieważ….ZAPOMNIAŁA wytypować.

TOP 10 TYPERÓW PO RUNDZIE 3.

1. King of Oxford 227
2. janywyczesany 223
3. Seba 200
4. Gołąb (RG) 199
5. Robert 194
6. Arkadiusz 187
7. Damian K. 185
8. LuKass 183
9. Sawik88 181
10. Wojciech 180

Przypominamy, że na zwycięzców #NafciarskiTyper czekają nagrody w postaci voucherów (150/100/50 PLN) na zakupy w FanShopie pie pie pie pie…

Kopnij dalej

Dodaj komentarz