Nafciarski typer – runda 7 (27.11). POLSKA!!

W sobotę o godzinie 14:00 reprezentacja Polski zagra drugi mecz na Mistrzostwach Świata. Tym razem drugi mecz nie oznacza „gry o wszystko”, co jest miłą odmianą w stosunku do naszych występów na mundialach w XXI w.

Przed mistrzostwami wygraną z Arabią Saudyjską wszyscy przyjmowali jako oczywistość. Sytuacja lekko zmieniła się jednak po tym jak Saudyjczycy pojechali 2:1 z Messim i spółką we wtorek. Jeżeli dołożymy do tego naszą niemrawą grę z Meksykiem to powoli wszyscy zaczynają w głowie liczyć opcje na wypadek remisu…

W drugim meczu naszej grupy Meksyk zmierzy się z podrażnioną Argentyną. Tutaj każdy wynik jest możliwy, ale ja osobiście postawię na Messiego i kolegów.

W sobotę gra także grupa D. Jako pierwsi tego dnia na boiska wybiegną jedenastki Tunezji i Australii. W tym nieco egzotycznym pojedynku także ciężko jednoznacznie wskazać faworyta, bo Australia pomimo wysokiej porażki z Francją nie zaprezentowała się najgorzej. O godzinie 17:00 Francja zagra z Danią i tutaj każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana Trójkolorowych będzie niespodzianką.

Zapraszamy do typowania 🙂

Musisz być zalogowany, aby brać udział w tej zabawie. Śmiało, to zajmuje tylko kilka sekund 😉

Kopnij dalej

Dodaj komentarz