Nafciarski typer – podsumowanie dnia 8.

Po dniu pełnym emocji związanych z meczem reprezentacji Polski przyszła pora nieco ochłonąć. Na pierwszy ogień pojedynek niespodziewanych pogromców reprezentacji Niemiec, czyli Japonii z pogromionymi w rozmiarach znacznych, bo aż 7:0 przez Hiszpanów. I już na dzień dobry mała sensacja, Japonia nieoczekiwanie przegrywa. Widać kostarykańscy piłkarze zdołali szybko otrząsnąć się po takim laniu. W Nafciarskim Typerze mundial vs gracze wynik 1:0 !

O 14:00 wjeżdżał mecz/pewniaczek. Belgijskie złote pokolenie po zwycięstwie nad Kanadą chciało przypieczętować awans do kolejnej fazy rozgrywek. Po drugiej stronie boiska Maroko, z 1 punktem w fazie grupowej, wyrwanym Chorwatom. I kiedy wydawało się, że Belgowie lekko, łatwo i w miarę przyjemnie przyklepią awans, stało się coś, do czego już powoli te mistrzostwa nas przyzwyczajają. Dwie szybkie Maroka i sytuacja w grupie F jest mega ciekawa. Warto w tym miejscu dodać,że strzelec jednej z bramek dla Maroka, niejaki Zakaria Aboukhlal(sic!) był w 2019 roku o krok od wypożyczenia do naszej Wisły ukochanej. Wracając do sedna, po dwóch spotkaniach mundial vs gracze 2:0 NIKT NIE ZDOBYŁ NA TYM ETAPIE NAWET PUNKTU!

Kiedy już wydało się, że mundial nas pokona przyszedł mecz Chorwatów z pięknie przegrywającymi Kanadyjczykami. Przed meczem szybki rzut oka w statystyki i można było odetchnąć z ulgą. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wiadomo było, że tym razem ktoś zdobędzie punkty w typerze! Chorwaci postarali się, żeby nie było ich zbyt wielu, ale kilku osobom udało się poprawnie wytypować ich wygraną.

Swoja drogą komuś jeszcze tęskno przy okazji meczów Polaków do tego pięknego stylu Kanady? Bo mi chyba nie, wolę zabić piłkę i mieć 4 punkty niż pięknie przegrać dwa mecze.

Na koniec dnia wyszli oni, bohaterowie głównego dania i zarazem deseru ósmego dnia mistrzostw. Hiszpanie podbudowani pogromem nad Kostaryką i Niemcy po sensacyjnej porażce z Japonią. Mecz jakościowo nie zawiódł, sporo fajnych akcji, szybkiej gry, pokaz panowania nad piłką Hiszpanów i dowód na to że Niemców nie można lekceważyć nigdy. Ostatecznie spotkanie zakończone podziałem punktów a w naszym Typerze kilka osób mogło się cieszyć z pełnej puli!

TOP 10 TYPERÓW PO RUNDZIE 8.

1. janywyczesany 232
2. King of Oxford 230
3. Seba 208
4. Gołąb (RG) 206
5. Robert 200
6. Damian K. 194
7. Arkadiusz 192
8. LuKass 188
9. Wojciech 188
10. Sawik88 187

>>>Pełen ranking<<<

>>>Typowanie dzisiejszych spotkań<<<

Kopnij dalej

Dodaj komentarz