Nafciarski Typer – Podsumowanie dzień 14!

Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się ostatnimi pojedynkami ligowymi, a tu już mundial wpada w decydująca fazę. Ruszyła faza pucharowa a wraz z nią, towarzyszyć nam będą coraz większe emocje.

Pierwszym spotkaniem fazy pucharowej był pojedynek Holandii z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Oranje rozpędzają się z meczu na mecz. We wczorajszym pojedynku bez większych problemów poradzili sobie z Amerykanami. Warto wspomnieć, że Denzel Dumfries zaliczył 2 asysty i dołożył bramkę do swojego dorobku.

Jeśli chodzi o naszą zabawę to wygrał wasz faworyt. Co ciekawe nikt nie postawił na zwycięstwo reprezentacji USA, ale wiele osób typowało remis. Dokładny wynik trafił zaś nasz nowy wicelider rankingu King Of Oxford – czyli popularny Szczepes! Gratulujemy!

Drugi wczorajszy mecz to spotkanie naszych ostatnich rywali – Argentyny, z reprezentacją Australii. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że Australia nie gra na obronę wyniku 0:2 i awans do następnej rundy na kartki. Piłkarze z kraju, gdzie więcej jest kangurów niż ludzi nie mieli w swoim składzie Lewego, więc musieli znaleźć inna taktykę niż popularna w naszym kraju „laga na Robercika”. Muszę przyznać, że wyszło im to przyzwoicie. Fakt, efekt ten sam, porażka to jednak cały czas porażka bez względu na styl. Jednak Australijczycy pozostawili po sobie lepsze wrażenie niż nasze Orły. Jeśli chodzi o Australię mam jeszcze jedną ciekawostkę, wiecie, że jest tam więcej wielbłądów niż w Egipcie? Ja nie miałem pojęcia, dzięki Kochanemu Majkelkowi jesteśmy bogatsi o tę wiedzę.

Jeśli chodzi o typera, nikt ni postawił na Australię, baaa, nikt nawet na remis w regulaminowym czasie nie stawiał. Jednogłośnie typowaliście wygraną Argentyny, a dokładny wynik trafił jedynie Pablo. Większość z Was typowała gładką wygraną do „0”

A tak prezentuje się drabinka pucharowa po stronie holendersko-argentyńskiej. Swoją drogą piątkowy pojedynek pomiędzy tymi reprezentacjami zapowiada się wyjątkowo ciekawie:

Nafciarski Typer – Ranking TOP 10!

wchodzimy w decydującą fazę turnieju i naszej zabawy z trzema równorzędnymi liderami.

1. King of Oxford 209
2. janywyczesany 206
3. Seba 186
4. Gołąb (RG) 183
5. Robert 180
6. Damian K. 178
7. Arkadiusz 174
8. LuKass 173
9. Wojciech 170
10. Sawik88 166
Kopnij dalej

Dodaj komentarz