PODSUMOWANIE #NAFCIARSKITYPER – PÓŁFINALIŚCI

Nie ma co ukrywać – mundial wchodzi w decydującą fazę, a wraz z nim nasza zabawa. Trzeba zacząć kalkulować, jeśli celujecie w premiowane nagrodą miejsca 1-3. Ja też już przestałam uprawiać radosne typowanko, bo cel to być w pierwszej 20-tce, choć nadal twierdzę, że Senegal mógł strzelić Katarowi te 19 goli.

Wczoraj poznaliśmy pierwszych półfinalistów, obu po rzutach karnych. Dla postronnego widza to chyba najbardziej atrakcyjne, gdy z meczów wyciskane jest maksimum. 

Neymar i spólka jadą do domu, Chorwaci zagrają o finał. Brazylia od 20 lat czeka na puchar mistrzostw świata, Chorwacja ma nadzieję, że tym razem się uda.W naszej zabawie nikt nie postawił na Chorwatów, a tylko jedna osoba typowała remis. Z kronikarskiego obowiązku muszę dodać, że to ja 😎 

Nasz King of Oxford szedł jak Brazylia do ćwierćfinału i tu niestety poległ.

Drugim meczem, w który o tym, kto zagra w półfinale decydowały rzuty karne było starcie Holandii z Argentyną. Właściwie do ostatnich sekund mogliśmy być pewni, że mecz skończy się w regulaminowym czasie, ale Oranje rzutem na taśmę, a właściwie rzutem wolnym wyrównali na 2:2. Bramkarz Argentyny okazał się prawdziwym kozakiem, więc to jego drużyna będzie walczyć dalej. 

W typerze aż 7 osób obstawiło prawidłowy wynik i nie, nie ma wśród nich Króla Oxfordu.

Tym, którzy wczoraj zdobyli 3 lub 4 punkty gratulujemy i zapraszamy na jutro.

1. janywyczesany 232
2. King of Oxford 230
3. Seba 208
4. Gołąb (RG) 206
5. Robert 200
6. Damian K. 194
7. Arkadiusz 192
8. LuKass 188
9. Wojciech 188
10. Sawik88 187Kopnij dalej

Dodaj komentarz