Napastnik odejdzie z Wisły?

Kolejnym zawodnikiem, który prawdopodobnie opuści szeregi Wisły Płock jest chorwacki zawodnik Marko Kolar. Usługami 28-letniego napastnika jest trzecia drużyna poprzedniego sezonu słoweńskiej PRVA LIGA NK Maribor.

28-letni napastnik urodził się 31 maja 1995 roku w miejscowości Zabok w Chorwacji. Pierwsze kroki w piłce stawiał w miejscowym NK Mladost Zabok. Następnie przeniósł się do klubu NK Tondach Bedekovčina. W 2008 roku przeszedł do Dinama Zagrzeb. Po sezonie 2011/12 podpisał profesjonalny, 7-letnim kontrakt z gigantem z Zagrzebia.

Od tego czasu Kolar, występował w kilku innych chorwackich klubach w ramach wypożyczenia z Dinama takich, jak NK Sesvete, NK Lokomotiva Zagrzeb czy NK Inter Zaprešić. W 2017 roku zdecydował się na transfer do Wisły Kraków.

W czerwcu 2019 roku Marko na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do holenderskiego FC Emmen. Przed sezonem 2021/22 przeniósł się do Wisły Płock.

W ciągu dwóch sezonu rozegrał 56 spotkań, w których zdobył 9 bramek.

Czy Chorwat odejdzie z Wisły? Na pewno. Czy trafi do NK Maribor? Bardzo możliwe, gdyż Słoweńcy chcą zwiększyć rywalizację na pozycji napastnika.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. Dave93

    Myślę że wniósł tyle co nic ! Płakać nikt nie będzie

Dodaj komentarz