Przemarsz kibiców! Zbiórka Podolszyc #CHODŹCIEZNAMINAFCIARZAMI

Już za tydzień oficjalne otwarcie stadionu ORLEN Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Kibice organizują z tej okazji wspólny przemarsz.

W sobotę, 2 września odbędzie się oficjalne otwarcie obiektu, a głównym punktem tego otwarcia będzie mecz Nafciarzy z Polonią Warszawa. Kibice już przygotowują się do tego dnia.

Nafciarze!!

Jak dobrze wiecie, kiedy w Płocku na horyzoncie pojawia się piłkarskie święto zawsze chcemy, aby atmosferę tego święta czuć było nie tylko przez 90 minut podczas meczu, ale też na długi czas przed pierwszym gwizdkiem.

Dlatego każdy niezależnie od tego, na jaką trybunę posiada bilet zabiera ze sobą babcie, brata, mamę czy ciocię i o godzinie 14:30 spotykamy się pod ratuszem na starym mieście skąd razem udamy się na stadion.

WSZYSCY IDĄ NA PRZEMARSZ!!

#CHODŹCIEZNAMINAFCIARZAMI

Zbiórka odbędzie się 2 września o godz. 14.30 na pl. Stary Rynek, skąd kibice o godzinie 15.00 wyruszą w kierunku stadionu.


Krótka informacja dla kibiców z Podolszyc. Zbieramy się pod Lidlem o 14.30, następnie wsiadamy do busa o 14.43 i jedziemy na starówkę, żeby wspólnie z resztą kibiców iść na stadion.

MUSICIE BYĆ Z NAMI!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz