Sportowy Weekend w Płocku (10-12 listopada)

Sport w Płocku

Wisła podejmie w Płocku lidera Fortuna 1. Ligi, Odrę Opole. Liderująca w IV lidze mazowieckiej Wisła II Płock na bocznym boisku przy Łukasiewicza zagra z Wilgą Garwolin. Zapraszamy też na mecz płockich szczypiornistek.

PIŁKA NOŻNA

FORTUNA 1 LIGA

Lider, nie lider, w Płocku musimy punktować! Przed nami w tym roku jeszcze cztery mecze przy Łukasiewicza, liczymy w nich na 12 oczek. Na początek do Wisły wpada Odra.

Wisła Płock – Odra Opole

Sobota, 11 listopada, 17:30


IV LIGA MAZOWIECKA

Wilga Garwolin to typowy przeciętniak, ale ma w swoim składzie kilku ciekawych piłkarzy. Chimaobi Emmanuel Obi to jeden z czołowych snajperów ligi. Z 10 trafieniami w klasyfikacji strzelców jest tuż za naszym Adrianem Szczutowskim (1 goli). Grzegorz Piesio jeszcze kilka lat temu grał w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, pięć lat temu z Arką Gdynia świętował zdobycie Superpucharu Polski. Mocnym punktem Wilgi jest także pozycja bramkarza – Jakub Bieliński aż pięciokrotnie zdołał zachować czyste konto.

Wisła II Płock w niedzielę musi zrobić swoje, czyli wygrać. Tym bardziej, że czający się tuż za Nafciarzami CK Troszyn (2 pkt straty) jedzie do Mszczonowa i jest duża szansa, że nie wywiezie z tego trudnego terenu kompletu punktów.

Wisła II Płock – Wilga Garwolin

Niedziela, 12 listopada, 13:30


JUNIORZY

W tej kolejce utrzymanie w Ekstralidze na kolejną rundę zapewnić mogą sobie drużyny U-19 i U-16. Trzymamy kciuki!

U-19 Junior „Ekstraliga”

SSM Wisła Płock – Polonia Warszawa

Sobota, 11 listopada, 11:00

Centralna Liga Juniorów U-17

Jagiellonia Białystok – SSM Wisła Płock 

Sobota, 11 listopada, 14:45

U-16 Junior Młodszy „Ekstraliga”

UKS Varsovia – SSM Wisła Płock

Sobota, 11 listopada, 12:00

Centralna Liga Juniorów U-15

Łódzka Akademia Futbolu – SSM Wisła Płock

Niedziela, 12 listopada, 14:00


PIŁKA RĘCZNA

I LIGA KOBIET

Piłkarki ręczne Jutrzenki zagrają jako pierwsze w ten weekend. Już dziś, w hali SP 16 podejmą MTS Kwidzyń, z którym sąsiadują w ligowej tabeli. Zachęcamy do wspierania naszych dziewczyn na żywo, wstęp jest bezpłatny.

Jutrzenka Płock – MTS Kwidzyń

Piątek, 10 listopada, 18:30


W tym roku nie zagrają już panie w barwach Wisły i Stoczniowiec. Wolne w ten weekend mają szczypiorniści, KPS i Mon-Pol.

To by było na tyle.

Udanego weekendu Nafciarze!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz