Nafciarski typer – runda 11 (30.11). POOOOLSKAAAAAA!!!!!

Środa 30 listopada to nie będzie tylko kolejny dzień mundialowego grania (i typowania). Tego dnia swój kolejny, miejmy nadzieję nie ostatni, mecz na Mistrzostwach Świata rozegra reprezentacja Polski!

Godzina 16:00

Australia vs Dania – przed mistrzostwami mało kto obstawiał taki scenariusz, ale fakty są takie, że przed tym spotkaniem bliżej awansu są piłkarze z Antypodów. Im do szczęścia wystarczy remis. Duńczycy są jednak w Katarze bardzo mocni i to oni będą zdecydowanym faworytem tego meczu. Z pewnością będzie ciekawie!

Tunezja vs Francja – tu raczej wielkich emocji nie będzie. W składzie Francuzów pewnie dojdzie do roszad, bo ci mają już praktycznie pewne pierwsze miejsce. Na tym pewnie opierają swoje nadzieje na awans Tunezyjczycy. Może być o to ciężko, bo nawet wygrana z Les Bleus może im nie dać przepustki do kolejnej rundy.

Godzina 20:00

Arabia Saudyjska vs Meksyk – co prawda los Biało-Czerwonych leży tylko w ich rękach, ale z pewnością nie zaszkodzi, jeżeli w tym meczu padnie korzystny dla nas wynik. Najlepszym „bezpiecznikiem” dla nas będzie remis lub jednobramkowe zwycięstwo Meksyku.

POLSKA vs Argentyna – nie ma sensu się rozpisywać. WYGRAMY TO!

Wy za to cały czas macie szansę wygrać cenne nagrody w naszej zabawie 🙂

Musisz być zalogowany, aby brać udział w tej zabawie. Śmiało, to zajmuje tylko kilka sekund 😉
Kopnij dalej

Dodaj komentarz