Nafciarski typer – runda 14 (03.12). PLAY-OFF!

Mistrzostwa wkraczają w decydującą fazę. Skończyło się kalkulowanie, przegrywasz-odpadasz.

Oczywiście nie dotyczy to uczestników naszej zabawy. U nas wszyscy grają do końca 🙂 Od rundy pucharowej wprowadzamy jedną nowość – oprócz typowania wyniku spotkania w regulaminowym czasie gry masz możliwość wskazania drużyny, która awansuje dalej w przypadku dogrywki/karnych. Jeżeli więc w meczu będzie dogrywka możesz dostać dodatkowy punkt za poprawne wskazanie ekipy, która awansuje do ćwierćfinału, niezależnie od tego jakie rozstrzygnięcie typowałeś /-aś po 90 minutach. Mam nadzieję, że wszystko jasne. Jeżeli nie – pytajcie w komentarzach.

Godzina 16:00 Holandia – USA

Na pierwszy rzut oka faworyt może być tylko jeden – Holandia. Patrząc jednak na te wszystkie cudowne historie, jakie dzieją się na tych mistrzostwach, niczego nie można być pewnym. Ofensywna siła piłkarzy z Niderlandów zderzy się z żelazną defensywą młodych Jankesów (tylko dwie stracone bramki w trzech meczach).

Godzina 20:00 Argentyna – Australia

Tutaj faworyt może być tylko jeden i nawet młodsi bracia znanej nam Logiki Ekstraklasy, tzn Mundialowe Cuda, raczej będą bezradni wobec tak dużej różnicy w umiejętnościach obu ekip. Trzymam kciuki za niespodziankę, ale obstawię „pewniaka” 😉

Musisz być zalogowany, aby brać udział w tej zabawie. Śmiało, to zajmuje tylko kilka sekund 😉
Kopnij dalej

Dodaj komentarz