PODSUMOWANIE #NAFCIARSKITYPER – PÓŁFINALIŚCI cz. 2

Jak ten czas szybko leci, jeszcze nie tak dawno zaczynaliśmy naszą zabawę, a tu do końca pozostały tylko 4 spotkania.

W dniu wczorajszym kibice z całego świata mogli obserwować pojedynek, nie bójmy się tego określenia, największej sensacji mistrzostw, reprezentacji Maroka z zawsze groźnymi na dużych imprezach Portugalczykami. Jedno trzeba przyznać, nie da się nie lubić reprezentacji Lwów Atlasu. Po kolejnym wygranym meczu na tych mistrzostwach rośnie zdecydowanie populacja kibiców Maroka. Tym razem podopieczni Hoalida Regragui odprawili z kwitkiem Ronaldo i spółkę. Co warte podkreślenia, Marokańczycy stracili na tych mistrzostwach jedynie jedną bramkę i to musieli sami ją sobie strzelić!

Sympatyzowanie, a wiara w zwycięstwo to jednak dwie różne rzeczy. W naszej zabawie udało się zapunktować jedynie dwóm osobom – naszej pani od prasówki i posiadaczowi największej kolekcji nafciarskich koszulek!

Co by tu napisać o drugim wczorajszym ćwierćfinale? No cóż, starcie Anglii i Francji dla mnie osobiście to spotkania wyjątkowe. Takie wyjątkowe derby starej dobrej europejskiej piłki. Czy wczorajszy mecz mnie zawiódł? Zdecydowanie NIE! Czy uważam, że wynik był sprawiedliwy? Też nie do końca! Jedno mogę powiedzieć z całą pewnością. Jeśli Anglicy chcą, żeby football kiedykolwiek wrócił do domu to moi drodzy, karnych się tak nie strzela! Ostatecznie mecz wygrali w regulaminowym czasie Francuzi.

W tym spotkaniu aż 5 osobom udało się idealnie wytypować wynik! Kolejne 5 zaś postawiło prawidłowo na zwycięstwo Francuzów w regulaminowym czasie.

Do końca mistrzostw zostały nam 4 spotkania, najbliższe pary wyglądają następująco:

TOP 10 TYPERÓW

1. King of Oxford 227
2. janywyczesany 223
3. Seba 200
4. Gołąb (RG) 199
5. Robert 194
6. Arkadiusz 187
7. Damian K. 185
8. LuKass 183
9. Sawik88 181
10. Wojciech 180

>>>PEŁEN RANKING<<<

Kopnij dalej

Dodaj komentarz