Nafciarski Typer – runda 20. Półfinały!

Jeszcze nie tak dawno mieliśmy cały mundial przed sobą, 64 mecze. Zostały…cztery.

Mistrzostwa Świata wkraczają w decydującą fazę, podobnie jak nasza zabawa typowanie wyników na tej (zajebistej swoją drogą) imprezie. W związku z tym wprowadzamy małą modyfikację – od półfinałów typy użytkowników będą widoczne dla wszystkich dopiero po rozpoczęciu danego meczu. Tzn. w momencie, kiedy nie można będzie ich już zmienić.

We worek o godzinie 20:00 Argentyna zagra z Chorwacją.

Czy Chorwaci powtórzą sukces z poprzedniego mundialu, jakim niewątpliwie był awans do finału Mistrzostw Świata? A może nawet przebiją tamten wynik i zdobędą upragnione mistrzostwo? Na ich drodze stają rozpędzeni Albicelestes z Messim tańczącym swój ostatni taniec na Mistrzostwach Świata i fanatyczną publicznością, która niewątpliwie jest ich „12. zawodnikiem”. Będzie się działo i… niech wygra lepszy 😉

Musisz być zalogowany, aby brać udział w tej zabawie. Śmiało, to zajmuje tylko kilka sekund 😉

Jeszcze szybki rzut oka na ranking #NafciarskiTyper – do zdobycia teoretycznie jest jeszcze nawet 16 punktów, ale wydaje się, że realnie o pierwsze trzy miejsca powalczą Typerzy, którzy w tym momencie są na miejscach 1-5. Emocje z pewnością będą nie mniejsze niż w pozostałych meczach mundialu 😉 W przypadku równej liczby punktów decydują kolejno:

  1. Większa liczba trafionych dokładnych wyników
  2. Większa liczba trafionych rozstrzygnięć
  3. Ilość typowań w której gracz brał udział (łącznie z pytaniami)
1. janywyczesany 232
2. King of Oxford 230
3. Seba 208
4. Gołąb (RG) 206
5. Robert 200
6. Damian K. 194
7. Arkadiusz 192
8. LuKass 188
9. Wojciech 188
10. Sawik88 187

My ze swojej strony życzmy powodzenia WSZYSTKIM! 🙂

Kopnij dalej

Dodaj komentarz