Oceny po meczu #WPŁPOG

W tej rundzie dostajemy czwarty raz z rzędu w czapę. Bilans spotkań 0-0-4. Bilans bramkowy 1:5. Po całkiem niezłym spotkaniu, choć przegranym, czas na oceny.

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Od siódemki wzwyż można wykreślić jak na razie…

Krzysztof Kamiński 6.1 – Jeden z najlepiej ocenianych po wczorajszym meczu zawodników Wisły. 7 skutecznych interwencji. Może nic spektakularnego, ale robił co mógł, żeby zatrzymać chociaż jeden punkt w Płocku. Przy strzale z 92. minuty bezradny. Trzykrotnie ratowało go obramowanie bramki. Warto zwrócić uwagę, że w tym meczu dostał zielone światło na granie długich piłek. 7 takich podań celnych na 17 prób jednak nie powala.

Aleksander Pawlak 3.4 – Nie chce się pastwić nad tym chłopakiem, więc niech przemówią statystyki. 52 kontakty z piłką, 17 strat!! OBROŃCY, celność podań w okolicy 50%, 6 długich piłek, z czego tylko jedna do adresata, jeden udany drybling! Faulowany dwukrotnie, sam nie faulował ani razu. W skrócie, Pogoń miała po jego stronie autostradę przez większą część meczu, a w ofensywie pożytku z niego żadnego.

Martin Šulek 4.5 – Poprawny występ. Jedna pechowa interwencja, od samobója uratował go słupek. Zdecywowanie to nie

Adam Chrzanowski 4.0 – Zrobił karnego dla Pogoni po mega głupim faulu. Ma szczęście, że w polu karnym było klepisko i Kowalczyk dotknął piłkę drugą nogą i bramka nie została uznana.

Piotr Tomasik 3.4 – Szkoda pisać. Proponuję policzyć udane zagrania w ofensywie dwójki naszych bocznych obrońców.

Dominik Furman 6.1 – Jak zwykle solidnie. Jedna odcinka, jedno niecelne podanie przy dobrze zapowiadającej się kontrze. Dla mnie zdecydowanie najlepszy w drużynie.

Filip Lesniak 6.3 – Filip to solidny zawodnik, co pokazał tym meczem. Mistrz w przerywaniu akcji. Zdecydowanie najlepszy zawodnik w naszej drużynie.

Marko Kolar 2.8 – Był obecny na boisku. Miał kapitalną okazję wyjść sam na sam, ale zgubił piłkę…

Mateusz Szwoch 5.9 – W ofensywie dwa kapitalne uderzenia. W defensywie solidnie. W końcu przyzwoity występ Szwoszka.

Rafał Wolski 6.3 – W pierwszej połowie schodząc na lewą stronę miał trochę miejsca i to wykorzystywał. W drugiej odcięty. Miał przebłyski, ale widoczny jest brak kogoś, kto pomógłby mu w rozmontowaniu defensywy. Dodatkowo powinien być bardziej chroniony przez sędziów, odnoszę wrażenie ze istnieje przyzwolenie na bezkarne kopanie Wolaka.

Bartosz Śpiączka 4.9 – szans na strzelenie bramki nie miał. Na plus żółta kartka, przezď którą będzie pauzował w meczu z Koroną. Jak wiemy wszyscy i tak by z nią nie zagrał przez zapisy w umowie :)

REZERWOWI

Milan Kvocera 3.9 – Jeździec bez głowy. Laga na Milana nic niewnosząca. Biegać potrafisz, teraz czas nauczyć się strzelać. Wczoraj świetna okazja na bramkę, z której wyszło tyle, że Stipica ucierpiał.

Mateusz Lewandowski 2.1 – Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… Zamiast rywalizować o skład z Sekulskim czy Śpiączką zaraz będziesz ze Szczutowskim. Kolejny nic niewnoszący występ.

Damian Warchoł – Wszedł na ostatnie +/- 10 minut i nic specjalnego nie pokazał.

Kristian Vallo – Jego znakomite wybicie piłki na aut rozpoczęło akcję, po której Pogoń zdobyła bramkę. Totalny gruz… Pograj może w rezerwach, choć nie wiem czy tam byś czegoś nie spierd….

TRENER

Pavol Staňo 4.5 – Tak krawiec kraje… a z różnych powodów materiału brakuje, tzn. w magazynie leży, ale pożarty przez mole.

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 4.6

Plus mecz – Filip Lesniak
Minus meczu – Mateusz Lewandowski

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

2p. Filip Lesniak
2p. Rafał Wolski
1p. Dominik Furman
1p. Krzysztof Kamiński

Kopnij dalej

Dodaj komentarz