Oceny po meczu #WPŁJAG

Jak tak dalej pójdzie, to nie wiem czy nie trzeba będzie ograniczyć skali. Jak można z 2:0 doprowadzić do 2:4. WSTYD…

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Bartłomiej Gradecki 2.3 – No cóż, Gradeś wpuścił cztery bramki, ale żadnej nie zaliczyłbym na jego konto. Może jedynie przy pierwszej straconej mógł lepiej się ustawić.

Jakub Szymański 2.2 – Celność podań na poziomie 73%, 50% wygranych pojedynków oraz żadnego wygranego pojedynku w powietrzu. Nie można nic mu zarzucić przy stracie bramek.

Steve Kapuadi 1.8 – Przy pierwszej bramce miał szansę na zablokowanie strzału podobnie jak Piotr T. Przy drugiej bramce krył powietrze. Przy trzeciej zamiast skasować Guala to pozwolił, żeby ten bezpiecznie dotarł pod nasze pole karne. Przy czwartej poszła kontra, Szymański poszedł za Gualem, a Steve miał iść za Imazem, ale nie upilnował go. Zamieszany byłeś kolego przy każdej bramce. Oczywiście Steve też miał bardzo fajne akcje w defensywie, kiedy przestawiał rywali jak chciał.

Jakub Rzeźniczak 2.2 – Nie zawinił przy żadnej straconej bramce. Fajnie podłączał się do akcji ofensywnych.

Mateusz Szwoch 2.0 – Zagrał na wahadle i może jeszcze w pierwszej połowie to jakoś wyglądało to w drugiej nie było już tak cacy. To po jego stracie Jagiellonia zdobyła jedną z bramek.

Piotr Tomasik 1.3 – Przy pierwszym golu dla Jagi miał szansę zablokować ten strzał. Wszyscy widzimy jak wyglądają dośrodkowania Tomasika to na litość boską kto pozwala mu wykonywać rzuty wolne?! To jest jawny sabotaż stałych fragmentów gry!

Dominik Furman 1.3 Z dyrygenta drużyny Furmi stał się hamulcowym. Masakryczna forma. Jedyne, co się zgadza to celność podań na poziomie 94%. Ciekawe, ile z nich było do tyłu…

Filip Lesniak 2.7 – Ciężko coś napisać na temat jego występu. Nie zawalił żadnej bramki, grał raczej na swoim poziomie.

Rafał Wolski 4.5 – Motor napędowy drużyny. Przy pierwszym golu asysta, przy drugim duży udział. Na tle drużyny wyglądał jak z innej planety.

Łukasz Sekulski 3.7Zdobył kolejną bramkę w tej rundzie, co bardzo cieszy. Patrząc na statystyki, to miał raptem 27 kontaktów z piłką.

Bartosz Śpiączka 4.2 – Najlepszy mecz Śpiony po przyjściu do nas. W końcu zdobyta bramka. Duża aktywność w ofensywie. Zaczął akcję, po której padła druga bramka dla nas. Obyśmy częściej oglądali takie występy!

REZERWOWI

Radosław Cielemęcki Grał zbyt krótko.

Dawid Kocyła – Grał zbyt krótko.

Tomasz Walczak – Grał zbyt krótko.

TRENER

Pavol Staňo 1.0 – Ten sam skład zagrał z Piastem, ale w innym ustawieniu. Z Jagiellonią ci sami potrafili w pierwszej połowie zagrać piękną piłkę. Co ty człowieku im musiałeś w przerwie powiedzieć, że oni tak zagrali? Zero życia jest w Pavolu przy linii bocznej.

SĘDZIA

Krzysztof Jakubik – 6.8

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 2.4 (Fatalnie)

Plus mecz – Rafał Wolski
Minus meczu – Wybór pozostawiam wam w komentarzach

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Rafał Wolski
2 punkty – Bartosz Śpiączka
1 punkt – Łukasz Sekulski

Kopnij dalej

Dodaj komentarz