Oceny po meczu #WPŁSTM

Kolejny mecz, w którym nie potrafimy wygrać, choć jeden punkt dopisaliśmy. Ciężko ogląda się naszych zawodników na boisku, zero ambicji czy woli walki. Wejść, odbębnić i zejść.

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Krzysztof Kamiński 5.6 – Dwa wybronione strzały i w sumie to tyle. Trzeba zaznaczyć, że Kamyk nie bawił się piłką w swoim polu karnym, więc nie przyprawiał kibiców o zawał.

Aleksander Pawlak 5.6 – Ponad 50% wygranych pojedynków, 103 kontakty z piłką, 82% celnych podań. Całkiem niezły mecz naszego wychowanka.

Jakub Rzeźniczak 6.1 – 95% celnych podań i 100% wygranych pojedynków główkowych. Zaraź kolegów swoją wolą walki na mecz ze Śląskiem!

Steve Kapuadi 5.9 – Kolejny solidy występ naszego francuskiego obrońcy.

Piotr Tomasik 3.0 – Dwanaście strat, 2/5 wygranych pojedynków, 81% celnych podań. Fabian Hiszpański kręcił naszym GTA jak chciał. Potknięcie we własnym polu karnym, po którym Stal mogła zdobyć bramkę. Czas zejść ze sceny!

Dominik Furman 3.9 Gdzie się podział Furmi z rundy jesiennej? Masakryczny zjazd formy.

Filip Lesniak 4.1 – 90% celnych podań, 7 strat piłki i 57 kontaktów. Przyzwoity występ słowackiego pomocnika. ps. Popraw siłę strzałów z dystansu 🙂

Dawid Kocyła 5.0 – 75% wygranych pojedynków, 100% udanych prób dryblingu. Dobry występ naszego młodzieżowca.

Mateusz Szwoch 3.4 – Zdobył bramkę, którą po dość długiej weryfikacji VAR anulował. 16 strat to dość sporo, do tego poniżej 50% wygranych pojedynków i żadnego udanego dryblingu. Oczekujemy więcej po takim zawodniku!

Rafał Wolski 3.6 – Szybka żółta kartka i Wolaczka nie zobaczymy w meczu o życie we Wrocławiu. Przez całe spotkanie tylko 53 kontakty z piłką. Żadnego udanego dryblingu. Słabiutko.

Łukasz Sekulski 3.9To właśnie Sekul spalił akcję, po której Szwoch trafił do bramki. 33 kontakty z piłką, trzy strzały – trzy niecelne, dziesięć strat. Chyba można więcej oczekiwać od Sekula.

REZERWOWI

Bartosz ŚpiączkaGrał zbyt krótko.

Mateusz Lewandowski Grał zbyt krótko.

Milan Kvocera Grał zbyt krótko.

TRENER

Pavol Staňo – 3.1

SĘDZIA

Piotr Lasyk – 6.0

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 4.5

Plus mecz – Jakub Rzeźniczak
Minus meczu – Piotr Tomasik

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Jakub Rzeźniczak
2 punkty – Steve Kapuadi
1 punkt – Krzysztof Kamiński, Aleksander Pawlak

Kopnij dalej

Dodaj komentarz