Oceny po meczu #LEGWPŁ

Kolejny mecz, kolejny przegrany. Coraz ciężej pisać komentarze do wyczynów piłkarzy. Czy rywal gra o utrzymanie czy o mistrza, to my dajemy mu punkty na złotej tacy. Ogarnijcie się!

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Bartłomiej Gradecki 2.8 – Przy straconych bramkach nie miał nic do powiedzenia. Niektórzy twierdzą, że przy drugiej mógł więcej zrobić, ale mimo to czy mógł czy nie mógł, to nie on zawalił tę bramkę. Cały występ raczej udany na tle drużyny, co miał obronić, obronił.

Martin Šulek 2.3 – Jedyny plus to taki, że w końcu na prawej stronie zagrał nominalny prawy obrońca. I to tyle odnośnie jego występu. Totalnie bezjajeczny występ, co pokazuje m.in. celność podań na poziomie 60%.

Jakub Szymański 2.3 – Asysta przy bramce Muçiego prima sort! Pamiętaj, ta bramka ustawiła mecz, ale się nie liczy, bo była w doliczonym czasie gry.

Steve Kapuadi 3.3 – Solidny występ. 50% wygranych pojedynków powietrznych, 88% celnych podań. Zaliczył jeden ceny strzał.

Adam Chrzanowski 1.8 Ciekawe co myślałeś jak złapałeś rywala za koszulkę? Piękny prezent dałeś legionistom w postaci karnego. Słabiutki występ.

Piotr Tomasik 2.0 – Żadnego celnego dośrodkowania, ale za to jeden celny strzał.

Filip Lesniak 2.5 – W destrukcji jesteś dobrym zawodnikiem, ale do kreowania gry to niestety już niezbyt się nadajesz. 83% celnych podań, trzy przechwyty i 8 strat.

Mateusz Szwoch 2.3 – Od jednego z liderów zespołu można i trzeba wymagać więcej zaangażowania w grę. 67% celnych podań, 21 strat oraz jeden strzał niecelny. To jest obraz występu Bani.

Rafał Wolski 2.3 – Według mnie najgorszy mecz Wolaka w tym sezonie. Celność podań na poziomie 69%, jeden celny strzał oraz 9/21 wygranych pojedynków. Do tego 19 razy stracił posiadanie piłki. Dostosował się do poziomu drużyny.

Łukasz Sekulski 2.3Żadnego strzału na bramkę. Przez 60 minut zaliczył 20 kontaktów z piłką, 4/11 wygrane pojedynki, 7 razy stracił piłkę i raz dał złapać się na spalonym.

Bartosz Śpiączka 2.0 – Celne podania? 33%. Stracone piłki? 13%. Strzały? Zero. Udane dryblingi? Zero.

REZERWOWI

Dawid Kocyła – Jedyny piłkarz w naszych barwach, który nie żył nadchodzącą majówką. Dał bardzo fajną zmianę. Na mecz ze Stalą powinien znaleźć się w wyjściowej jedenastce.

Dominik Furman Grał zbyt krótko.

Milan Kvocera Grał zbyt krótko.

Marko Kolar Grał zbyt krótko.

Martin Hašek Grał zbyt krótko.

TRENER

Pavol Staňo 1.8

SĘDZIA

Jarosław Przybył – 6.5

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 2.5 (Fatalnie)

Plus mecz – Dawid Kocyła
Minus meczu – Adam Chrzanowski

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Dawid Kocyła
2 punkty – Steve Kapuadi
1 punkt – Bartłomiej Gradecki

Kopnij dalej

Dodaj komentarz