Jorge Jimenez Rodriguez nowym Nafciarzem!

Jak podał Michał Wiśniewski z portalplock.pl tajemniczym Hiszpanem, który na dniach może dołączyć do zespołu Marka Saganowskiego jest Jorge Jimenez Rodriguez „Jime”. Dwudziestoczteroletni Hiszpan z przeszłością w rezerwach Betisu Sevilla. Według naszych źródeł jego nieoficjalne informacje są jak najbardziej prawdziwe!

Jorge Jiménez Rodríguez, znany także jako Jime, urodził się 20 maja 1999 roku w Madrycie. „Jime” poprzedni sezon spędził w UD San Sebastián de los Reyes z którym niestety spadł z III do IV lig Hiszpańskiej. W przeszłości grał też w takich klubach jak: Betis Deportivo Balompié (wspomniane rezerwy Betisu Sevilla), CD Móstoles URJC czy CF Rayo Majadahonda Juvenil A.

W swojej dotychczasowej karierze rozegrał w Hiszpanii 70 spotkań, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 6 asyst (dane według transfermartk.pl).

Jak udało nam się ustalić, to właśnie o tym piłkarzu mówił wczoraj podczas #NafciarskiPokój prezes Piotr Sadczuk!

W tej sytuacji nie wypada nam nic innego jak powitać Jorge w nafciarskiej rodzinie i życzyć samych udanych spotkań oraz dużo zdrowia!

Fot. Wisła Płock S.A.
Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. Galaxon

    Mocne nazwisko hahahahah gość na poziomie 3 i 4 ligi hiszpańskiej ładuje przez 5 lat 1 słownie JEDNĄ bramkę a u nas ma być zbawieniem w ofensywie. Dodam, że nie grał w piłkę od pół roku. Nasza 1 liga go sponiewiera. Na tą chwilę wygląda to ŻENUJĄCO ale oby się mylił.

Dodaj komentarz