Oceny po meczu #ŚLĄWPŁ

Dziś będą oceny inne niż dotychczas… Poświęć chwilę i przeczytaj to.

Wczoraj na Twitterze odbył się #NafciarskiPokój. Prawie trzy godziny rozmów, przemyśleń i swoich spostrzeżeń na temat tego, co się obecnie dzieje w naszym klubie. W piku było ponad 200 osób! Wśród słuchaczy byli dziennikarze i nasi byli zawodnicy – Damian Rasak i Damian Michalski. Był również nasz były trener Maciej Bartoszek, który zabrał głos.

Opowiedział jak wyglądała jego przygoda z Wisłą, ale również powiedział coś bardzo ważnego, co również napisał na Twitterze

Teraz czas na JEDNOŚĆ.

Zostały do rozegrania dwa mecze, mamy dwa punkty przewagi nad Śląskiem. Piłkarze zapewniali we Wrocławiu, że dźwigną to. Ja wiem, że dla was – piłkarzy Wisła to kolejny przystanek w karierze, ale nikt z was nie chce mieć w CV spadku.

Nie chcę wnikać jak jesteście podzieleni w szatni, kto z kim nie rozmawia itp, ale na te dwa ostatnie spotkanie schowajcie w kieszeń podziały i bądźcie na boisku zespołem, bądźcie jak najlepsze ziomki. Po tych dwóch meczach możecie dalej drzeć koty. Dla mnie to możecie się napie*dalać na najbliższym treningu, jeśli to ma wam pomóc. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Łukasz Sekulski powiedział, żeby kibice dali piłkarzom w tych dwóch meczach powalczyć o te koszulki. Pokażcie, szczególnie wy, którzy jesteście tu od dłuższego czasu oraz wychowankowie, że wam zależy na tym klubie, na nas kibicach! Wszyscy gramy do jednej bramki!!! Zrozumcie to!

My jako kibice, mam nadzieję, że zjednoczymy się na ten ostatni mecz domowy i pokażemy, że dobro tego klubu nie jest nam obojętne! Nie robimy tego dla piłkarzy czy tym bardziej dla gabineciarzy, bo oni przychodzą, odchodzą, a my jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe! Na rozliczenie będzie czas, teraz razem musimy uratować Ekstraklasę dla Płocka!

Pamiętacie ile czasu po ostatnim spadku walczyliśmy o powrót do elity? Dziewięć lat! Dziewięć długich, ciężkich lat… Ile osób poświęciło się dla ratowania klubu i dzięki nim jesteśmy tu gdzie jesteśmy, a jesteśmy w Ekstraklasie. Zróbmy ku*wa wszystko, żeby w niej pozostać!

Nasza Wisła to nasze wspólne dobro!

Poniżej macie grafikę, możecie ją wrzucić na swoje social media, jeśli chcecie.

Ole! Wisło kocham Cię, Tobie oddam serce swe
Serce swoje jedyne, oddam swojej drużynie
Nawet, gdy nie wiedzie się Ole Wisło kocham Cię
Nawet, gdy nie wiedzie się Wisło, Wisło kocham Cię!


Nie będzie komentarzy do ocen. Każdy z nas widział jak zawodnicy zagrali. Jak zachowali się po meczu.

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

SĘDZIA

Bartosz Frankowski – 4.0

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 3.1

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Bartosz Śpiączka
2 punkty – Steve Kapuadi
1 punkt – Dawid Kocyła

Kopnij dalej

Dodaj komentarz