Adrian Szczutowski w Chrobrym Głogów!

Nasz wychowanek Adrian Szczutowski przenosi się do ligowego rywala Chrobrego Głogów na podstawie transferu definitywnego. Klub zagwarantowała sobie procent od następnego transferu 24-letniego napastnika.

Adrian Szczutowski urodził się 12 września 2000 roku i jest wychowankiem Nafciarzy. W pierwszym zespole oficjalnie zadebiutował 15 sierpnia 2020 roku. Wówczas Wisła Płock mierzyła się na wyjeździe w Fortuna Pucharze Polski z GKS-em Tychy.

Wiosnę sezonu 2019/2020 spędził na wypożyczeniu w drugoligowej Stali Stalowa Wola. Rundę jesienną sezonu 2020/21 spędził w Wiśle, a już rundę wiosenną został wypożyczony do Stomilu Olsztyn. Po półrocznej przygodzie w Olsztynie napastnik udał się na kolejne wypożyczenie tym razem do Stali Mielec, w której spędził cały sezon 2021/22.

W tym sezonie udało się Adrianowi zadebiutować w meczu ligowym Nafciarzy. Miało to miejsce w meczu wyjazdowym z GKS-em Katowice. Szczuto rozegrał dwa spotkania w pierwszej drużynie oraz dwanaście spotkań w drugiej Wiśle, w których zdobył 13. bramek.

Chrobry Głogów obecnie zajmuje 14 miejsce w Fortuna 1 liga.

fot. Chrobry Głogów

Powodzenia Szczuto!

fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. BB

    Strzelaj wszystkim oprócz nas!!! Powodzenia

  2. renegat

    kolejny gracz poszedl po rozum do glowy. w Plocku nie stawia sie na mlodych…

Dodaj komentarz