Był kandydatem na prezesa, został dyrektorem – Paweł Tomczyk nowym dyrektorem sportowym!

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że Paweł Tomczyk może zostać nowym prezesem Wisły, ale ostatecznie zatrudniony będzie w roli dyrektora sportowego.

Paweł Tomczyk zastąpi na tym stanowisku Pawła Magdonia. Według naszej wiedzy Paweł Tomczyk odmówił przyjęcia roli prezesa. Prawdopodobnym tego powodem były uwarunkowania formalnoprawne.

Urodził się 15 kwietnia 1981 roku w Nałęczowie. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lubliniance Lublin, by następnie reprezentować barwy Motoru Lublin, Polonii II Warszawa, Legionovii Legionowo i Gwardii Warszawa. W przed sezonem 2005/2006 przeniósł się do Znicza Pruszków.

Po półtora roku gry w Pruszkowie przeszedł do Motoru Lublin. Przed rundą wiosenną sezonu 2007/08 został piłkarzem Wisły Płock. Po półrocznej przygodzie z Wisłą odszedł do Górnika Łęczna. Do końca kariery reprezentował jeszcze ponownie barwy Znicza Pruszków oraz Legionovii Legionowo.

Jako Nafciarz wybiegł na boisko 10 razy. Do siatki rywali trafiał 2-krotnie.

1 listopada 2019 roku objął stanowisko szefa skautingu w Rakowie Częstochowa, a 10 sierpnia został dyrektorem sportowym klubu spod Jasnej Góry.

Następnie pracował w Legii Warszawa oraz w Motorze Lublin jako dyrektor sportowy. 5 października 2022 roku został prezesem Motoru. Jego przygoda z Motorem zakończyła się głośnym konfliktem z trenerem Feio.

Witamy w klubie i życzymy powodzenia!

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. Piotr

    Tylko nie krzyczcie ma niego bo będzie plakał

Dodaj komentarz