DOBRE CHŁOPAKI Z PAROWEJ – KRÓL JULIAN I ERAZMUS

Nafciarze, dzięki waszej pomocy udało się znaleźć dom dla naszego #sPAROWAnego podopiecznego – Batmana. 

Płynąc na fali naszego wspólnego sukcesu postanowiliśmy tym razem poszukać domu nie dla jednego, a dla dwóch kocurów, które do tej pory dzieliły wolierę z Batmanem. Znamy więc ich dobrze. 

Skrajnie różni, obaj wspaniali i niezwykle przystojni. 

Zacznijmy od koronowanej głowy.

KRÓL JULIAN

Król Julian to niewielkich gabarytów kocurek, urodzony 27 października 2018 roku. Pięknie umaszczony. Jest niezwykle spokojny i unika schroniskowych awantur. Odnajdzie się w domu, gdzie są już inne zwierzęta. 

Z iście królewską gracją lubi wypoczywać i obserwować co się dookoła dzieje. 

W drużynie piłkarskiej spełniłby się w roli typowego rezerwowego, grzejącego ławę, mógłby być też obserwatorem UEFA.

ERAZMUS

To niezwykle charakterny 5-letni chłopak. Ma swoje zasady i należy je szanować. Rządzi w wolierze i tak zapewne będzie w domu, gdzie są inne zwierzaki, bo Erazmus to dominator. 

Jednak to również bardzo przyjazny, lubiący zabawę i mizianko, kocurek. Nie ma nic przeciwko noszeniu go na rękach. 

Wyjątkowy, jeśli chodzi o umaszczenie, bo Erazmus jedynie na pierwszy rzut oka wydaje się być czarny. Tak naprawdę można dostrzec prążki na jego sierści, która pod spodem jest jasna. Dodatkowo jego język ma kształt serduszka. Spotkaliście kiedyś tak niezwykłego kota? Nie? Zapraszamy do schroniska.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją któregoś z naszych #spPAROWAnych podopiecznych zachęcamy do kontaktu ze schroniskiem pod numerem telefonu 24 262 47 99

Możecie pod tym numerem umówić się również na wizytę w Schronisku dla zwierząt w Płocku i poznać inne psy lub koty, których niestety przebywa tam dość sporo.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz