Wisła Manager – Ustaw swój skład [EDYCJA SPECJALNA – WYNIKI]

W zeszłym tygodniu postanowiliśmy stworzyć edycję specjalną Wisła Manager. Na pierwszy ogień poszli zawodnicy, którzy nigdy nie powinni trafić do Wisły.

Zdecydowaliście się na klasyczne ustawienie 4-4-2. Oto wasz wybór!

Damian Węglarz – trafił do Wisły przed sezonem 2021/22 z Jagiellonii Białystok. W barwach Wisły rozegrał oszałamiające 3 spotkania, w których wpuścił 10 bramek.

Martin Šulek – przyszedł do Wisły przed poprzednim sezonem ze słowackiego SKF Sered. W barwach Nafciarzy rozegrał 20 spotkań.

Julio Rodríguez ten hiszpański środkowy obrońca trafił do nas w trakcie sezonu 2020/21 z bułgarskiego Tsarsko Selo. Julio w naszych barwach wystąpił tylko raz.

Milan Obradović – serbski obrońca przyszedł do Nafciarzy w październiku 2020 roku z Napredak. W Wiśle rozegrał okrągłe 10 spotkań.

Paul Pârvulescuprzed sezonem 2017/18 zamienił austriacki SKN St. Pölten na Wisłę Płock. W naszych barwach rozegrał 4 spotkania.

Milan Kvoceranasz obecny zawodnik przyszedł do nas jako wolny zawodnik przed sezonem 2022/23. Licznik rozegranych spotkań w barwach Nafciarzy aktualnie wynosi 11. Strzelił nawet jedną bramkę w Pucharze Polski.

Miroslav Gono – trafił do Wisły w ramach wypożyczenia z rezerw słowackiej Ziliny we wrześniu ubiegłego roku. Rozegrał 84 minuty w pięciu spotkaniach. Miro zdobył największą ilość głosów i został kapitanem tej kapitalnej jedenastki!

Martin Hašek – tego zawodnika nie mogło zabraknąć! Przyszedł w ostatnim dniu zimowego okienka transferowego w tym roku. Przez ponad miesiąc klub próbował go zarejestrować. Wystąpił w trzech spotkaniach, w których uzbierał… 12 minut! Prawdziwa legenda!

Luka Šušnjara – pierwszy transfer byłego dyrektora Pawła Magdonia. Luka przyszedł do nas w styczniu 2021 roku z francuskiego FC Chambly Oise. Rozegrał u nas 8 spotkań (158 minut), w których strzelił jednego gola. Zdecydowanie lepiej strzelał wściekłe w Zachęcie.

Cillian Sheridan – w Wiśle zameldował się w lutym 2020 roku. Trafił do nas z izraelskiego Kiryat Shmona. Rozegrał u nas 31 spotkań, w których zdobył 3 bramki.

Airam Cabrera – przyszedł do nas w październiku 2020 roku z hiszpańskiego Extremadura. W barwach Nafciarzy rozegrał 177 minut w 6 spotkaniach. Niestety nie udało mu się zapisać na liście strzelców.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz