Oceny po meczu #KATWPŁ

Przed meczem nikt raczej nie spodziewał się takiego wyniku. Przegraliśmy mecz z Gieksą na własne życzenie i ponownie po indywidualnych błędach naszych zawodników.

Skala ocen:

1Poniżej krytyki…
2Słabo
3Poprawnie
4 Dobrze
5Bardzo dobrze
6Klasunia!

Krzysztof Kamiński (1) – Oszczędzę tu komentarza.

David Niepsuj (2)W pięknym stylu chciał wybić piłkę z naszego pola karnego. Miał kilka akcji fajnych w ofensywie. Miał szansę na bramkę, ale Kudła obronił jego strzał.

Marcin Biernat (3) Pokazał kolegom jak powinno się grać w pierwszej lidze. Bez większej finezji, ale za to twardo i zdecydowanie.

Beniamin Czajka (2)Po jego zagraniu ręką Gieksa miała rzut karny, ale na szczęście nie wykorzystała. Ogólnie to słabiutki występ.

Adam Chrzanowski (2)Krycie zawodnika przy bramce dla gospodarzy to wyższy level gry w defensywie. Swojego zdania nie zmienię – Chrzanowski to nie jest lewy obrońca!

Filip Lesniak (2)Ciężko cokolwiek napisać o jego występie, bo był kompletnie niewidoczny.

Fryderyk Gerbowski (2)Był tak samo widoczny na boisku co pieniądze z pierwszej komunii.

Fabian Hiszpański (3)Hiszpan na lewej obronie w drugiej części spotkanie fajnie wyglądał. Dobrze rozumiał się z Chrupałłą. W zeszłym sezonie właśnie takich dośrodkowań nam brakowało, jakie robi Hiszpan.

Mateusz Szwoch (2)Czy przy czwartej bramce mógł się lepiej zachować? Czas chyba na odpoczynek na ławce w kolejnym spotkaniu.

Nikola Srećković (2)Niby widać, że coś potrafi, ale… No właśnie, ale nie potrafi tego w pełnej krasie pokazać. Może brak Spremo to powodował, bo w poprzednim meczu dobrze to wyglądało.

Łukasz Sekulski (3) – Jedyne pocieszenie po tym meczu, że może zapisać swoją drugą bramkę w tym sezonie na konto.

ZMIENNICY

Paweł Chrupałła (4) – Nie wiem, jak Sagan to ogarnie, ale ten chłopak zasługuje na pierwszy skład. Dośrodkowanie przy bramce Sekula top!

Adrian Szczutowski (2)Jeśli się nie mylę to był debiut Szczuto w pierwszej drużynie Wisły. Miał szansę na bramkę po strzale głową, ale piłka poszła nad poprzeczkę.

Jakub Grić (3) – Pokazał się z lepszej strony niż Filip Lesniak. Ogólnie występ poprawny.

Krzysztof Janus (2) – Wszedł i nic ciekawego nie zaprezentował.

Radosław Cielemęcki (-) Grał zbyt krótko, żeby wystawić ocenę.

TRENER

Marek Saganowski (1) – Mecz z Termaliką będzie dla tego trenera zapewne meczem o życie. Szóste spotkanie i bilans 0-3-3. Dramat!

SĘDZIA

Sebastian Krasny (2)

PODSUMOWANIE

Średnia ocen drużyny – 2

Poziom widowiska – 3

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Paweł Chrupałła
2 punkty – Łukasz Sekulski
1 punkt – Marcin Biernat

Kopnij dalej

Dodaj komentarz