ZWIEDZANIE STADIONU [GALERIA ZDJĘĆ]

Już jutro wielkie otwarcie stadionu przy Łukasiewicza 34, ale to dziś pod stadionem pojawiły się tłumy kibiców, by po raz pierwszy zwiedzić nowy obiekt. 70-osobowe grupy mogły zobaczyć m.in. loże prasowe, loże vip, szatnię, zaplecze gastronomiczne. Można było również zasiąść na ławce rezerwowych i popatrzeć na boisko z perspektywy, z której nie dane nam na co dzień oglądać. Zwiedzających witał prezydent Andrzej Nowakowski oraz prezes naszego klubu Piotr Sadczuk. Na trasie zwiedzania można było też spotkać Nafciarza, klubową maskotkę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, a jutro o 17:30 wypełnimy nasz nowy dom po brzegi.

Wszyscy na niebiesko!

Pozdrowienia dla grupy #AlkoFans.

Galeria zdjęć

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Arkadiusz

    Iwona, syn wrocil z przegladu obiektu z wieloma zdjeciami z sektoru tzw wewnetrznego. Po zobaczeniu zdjec stwierdzam ze czesciowo obiekt przeznaczony dla zwiedzajacych takowym nie powinien byc gdyz kibice tego klubu w szatni zawodnikow mogli uwiecznic stare sportowe obuwie, skarpety czy przepocone koszulki co swiadczy o braku profesionalaego przygotowania dla zwiedzajacych. WTF?
    Co to mialo byc? ,albo robimy cos na powaznie albo Sadczuk to kutas?

    1. Majkel

      Arkadiuszu, co do zasady publikujemy wszystkie (nie będące spamem) komentarze, ale z Twoim mieliśmy małą zagwozdkę. O ile każdy może mieć swoje zdanie na temat przygotowania obiektu dla zwiedząjących, tak prosimy jednak o zachowanie kultury wypowiedzi. Kolejny komentarz tego typu zostanie przesłany do kosza, ponieważ pomimo naszej silnej woli dla wolności wypowiedzi nie będzie tu miejsca dla chamstwa i obelg.

Dodaj komentarz