Zmiana na stanowisku trenera bramkarzy!

Robert Mioduszewski zastąpi Daniela Iwanowskiego na stanowisku trenera bramkarzy Wisły Płock. Witamy na pokładzie!

Urodzony 10 grudnia 1973 roku Mioduszewski w trakcie kariery piłkarskiej rozegrał 196 meczów w rodzimej ekstraklasie dla Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Polonii Warszawa, Górnika Łęczna i Ruchu Chorzów. Na koncie ma również 3 spotkania w barwach greckiego AO Panserraïkós.

Po zawieszeniu butów na kołku, od początku sezonu 2010/11 został trenerem bramkarzy pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała, a następnie po raz pierwszy znalazł się w sztabie trenera Dariusza Żurawia w Odrze Opole. Później pracował dla takich klubów jak: Flota Świnoujście, Dolcan Ząbki, Soła Oświęcim, ponownie Podbeskidzie i Soła, Ruch Chorzów, a na wiosnę 2019 odpowiadał za szkolenie bramkarzy w Lechu Poznań prowadzonym przez trenera Żurawia. Po dwóch sezonach w AKS-ie Mikołów kolejny raz do swojego sztabu w Zagłębiu Lubin zaprosił go obecny szkoleniowiec Nafciarzy, a w poprzednim sezonie panowie pracowali razem w Podbeskidziu.

Jednocześnie klub informuje, że trwają rozmowy dotyczące pozostania trenera Daniela Iwanowskiego przy drugim zespole i Akademii Wisły Płock.

Jak uważacie, zmiana trenera wpłynie pozytywnie na formę naszych bramkarzy?

Kopnij dalej

Dodaj komentarz