Oceny po meczu #WPŁTSP

Rundę rewanżową Nafciarze rozpoczęli od pokonania na własnym stadionie Podbeskidzia Bielsko – Biała. Styl drużyny dużo pozostawia do życzenia, ale za styl punktów nie dają. Najważniejsze, że po tej kolejce dopisaliśmy kolejne 3 oczka w ligowej tabeli.

Skala ocen:

1 – Poniżej krytyki…
2 – Słabo
3 – Poprawnie
– Dobrze
5 – Bardzo dobrze
6 – Klasunia!

Bartłomiej Gradecki (3)

Moim zdaniem mógł lepiej zachować się przy bramce dla gości. Strzał, który oddał zawodnik Podbeskidzia z perspektywy trybun wyglądał jak w slow motion. Przy pozostałych sytuacjach dla Górali pewne interwencje zaliczał.

Jakub Szymański (3)

Po jego strzale sprzed pola karnego piłka trafiła Sekulskiego i na tablicy wyników mieliśmy 2:0. Przy bramce dla gości dość bierna postawa. Próbował zatrzymać strzał Abate, ale nie wyszło.

Adam Chrzanowski (3)

Odpuścił krycie Abate przy bramce dla Podbeskidzia. Przy świecy Gricia w naszym polu karnym przegrał walkę o górną piłkę z Bidą, a ten główkował wprost w ręce Gradesia.

Beniamin Czajka (3)

W pierwszej połowie oddał strzał z głowy, ale niestety zbyt lekki, żeby móc zaskoczyć bramkarza gości. Dwa razy próbował odebrać piłkę Stryjewskiemu, ale nie udała mu się ta sztuka. To był zalążek akcji bramkowej dla TSP.

Kacper Laskowski (4)

Dobrze wyglądała jego współpraca z Cielemęckim na prawej stronie. Zaliczył dośrodkowanie, które trafiło w Gricia, a następnie piłka znalazła Fabiana Hiszpańskiego, a ten otworzył wynik spotkania. Dobry występ Laski z Płocka.

Jakub Grić (3)

Przy pierwszej bramce od niego odbiła się piłka, którą ostatecznie wykorzystał Hiszpan. W drugiej połowie oddał ładny strzał sprzed linii pola karnego, ale niestety był niecelny. Przy bramce Abate był najbliżej niego, lecz zabrakło lepszego timingu.

Mateusz Szwoch (3)

To po jego dośrodkowaniu piłka została wybita wprost pod nogi Szymańskiego. Przy bramce dla gości przyglądał się jak Abate pokonuje Gradesia.

Fabian Hiszpański (4)

Najtrzeźwiej zachował się w polu karnym Górali i zdołał otworzyć wynik spotkania. W drugiej połowie miał szansę na podwyższenie ale uderzył nad bramką. Zaliczył również kapitalne podanie do Kocyły, które stworzyło szansę dla Nafciarzy. Niestety koledzy nie wykorzystali tego.

Radosław Cielemęcki (3)

W wyjściowym składzie znalazł się zapewne że względu na wymóg młodzieżowca. Ale czy to był typowy występ Cielemęckiego w barwach Wisły? Nie do końca. Fajnie wyglądała jego współpraca z Laską. Pokazał też, że technicznie coś potrafi. Chętnie zobaczyłbym go w następnym spotkaniu.

Dawid Kocyła (4)

Najaktywniejszy nasz zawodnik. Dużo ciągnął akcji do przodu. Fajnie widzieć Dawida z taką energią do gry.

Łukasz Sekulski (4)

Szymański strzelił nim gola 🙂 Można się śmiać, ale Sekul jak rasowy napastnik znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, dzięki czemu powiększył swój dorobek w tym sezonie.

ZMIENNICY

Émile Thiakane (3)

Dość łatwo Banaszewski objechał go, po czym oddał groźny strzał. Ogólnie zmiana bez fajerwerków.

Fryderyk Gerbowski (3)

Dobrze widzieć go na boisku po kontuzji. Oddał groźny strzał z dystansu.

Kristian Vallo (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić. Najważniejsze, że w końcu zobaczyliśmy go na boisku!

TRENER

Dariusz Żuraw (3)

SĘDZIA

Jacek Małyszek (3)

PODSUMOWANIE

Ocena drużyny – 3

Poziom widowiska – 2

Top 3 zawodników

1. Dawid Kocyła
2. Fabian Hiszpański
3. Kacper Laskowski

Kopnij dalej

Dodaj komentarz