[WYNIKI] #NafciarskiTyper Runda Jesienna

Nafciarski Typer

Wertowanie tysięcy stron regulaminu i moc obliczeniowa najpotężniejszych komputerów w tej części Europy były niezbędne do ustalenia kolejności najlepszych typerów rundy jesiennej. No ale udało się, mamy oficjalne wyniki!

Zaczniemy tradycyjnie od Typera Kolejki. Tutaj sprawa jest jasna – 19. rundę spotkań Fortuna 1. Ligi najlepiej typował Mrozu! To jego pierwsza wygrana w #NafciarskiTyper, zróbcie dla niego hałas.

W ostatnim miesiącu 2024 roku najlepszego nosa do typowania miał Gołąb i dzięki temu będzie miał w gratisie ciekawą lekturę na okres świąteczno-noworoczny. Gratulujemy!

No i w końcu najważniejszy z rankingów, przynajmniej w tym roku – Typer Rundy. Tak, jak to było wspomniane we wstępie – nie było łatwo ustalić kolejność pierwszych trzech miejsc. Na miejscach 1-2, z taką samą ilością punktów Sawik i Robert. Zgodnie z paragrafem 8 ust. 7 pkt 4. konkursu w takim przypadku o kolejności decyduje trafność typowania meczów Wisły. Policzyłem to więc i… nadal remis. Obaj „na Wiśle” ugrali 11 punktów. No więc kolejny punkt: więcej trafionych dokładnych wyników. Tu również było na tyk, ale ostatecznie, o długość włosa, wygrywa…….. SAWIK! Udało mu się 19-krotnie przewidzieć dokładne rozstrzygnięcia, Robert dokładny wynik prawidłowo wytypował 18 razy.

Analogiczna sytuacja był w przypadku ustalenia zdobywcy brązowego medalu. LuKass i Arkadiusz zgromadzili 104 punkty. Liczenie punktów zdobytych przy typowaniu meczów Wisły też nie dało rozstrzygnięcia (obaj ugrali po 16). Więcej razy (18) dokładny wynik w rundzie jesiennej trafił Arkadiusz i tym samym wyprzedził w tej punktacji LuKassa (16).

Koszulka Wisły Płock trafi więc w ręce Sawika;

Voucher na 100 PLN do realizacji w Fan Shop Wisły odbierze Robert;

Arkadiusz niech się zastanowi, i da nam znać, który szalik najlepiej pasuje do jego zimowego outfitu.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tegorocznym typowaniu. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Nafciarski Typer wraca przed pierwszą wiosenną kolejką, a tymczasem wszystkiego dobrego, trzymajcie się ciepło!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz