[Wyniki] #NafciarskiTyper 18. kolejka Fortuna 1 Ligi

Nafciarski Typer

Tym razem pogoda nie pokrzyżowała planów ligowcom. Nie odbył się tylko jeden mecz, ale o jego odwołaniu wiedzieliśmy już wcześniej. Jak poradzili sobie z typowaniem tej kolejki, niemal pełnej, kolejki typerzy? Zapraszamy do tradycyjnego podsumowania rundy.

Przed ostatnim meczem w tej rundzie aż 5 osób miało szansę na wygraną w typerze kolejki. Z tej grupy jako jedyny prawidłowo przewidział wynik spotkania Termalica – Arka Gołąb (RG) i to on w nagrodę obejrzy piątkowy mecz Wisły z trybuny VIP. Przy okazji Rafał ustanowił rekord zdobytych punktów w jednej kolejce (13). Gratulujemy!

Trzynaście punktów dało Rafałowi przy okazji prowadzenie ex-aequo w tabeli typera miesiąca.

W przyszłym tygodniu poznamy poznamy najlepszych Typerów Rundy! Do rozegrania pozostało jeszcze 10 spotkań – dziewięć w ramach 19. kolejki i jedno zaległe z kolejki siedemnastej. Realną szansę na zajęcie pierwszego miejsca ma nadal sześć osób. Będą więc emocje do samego końca! I dobrze, i o to chodziło 🙂


Przypominamy, że do naszej zabawy dołączyć można w dowolnym momencie i od razu zgarnąć jedną z nagród. Wymagane jest założenie konta – wykorzystując logowanie w jednym z wymienionych poniżej serwisów społecznościowych, lub tradycyjnie, poprzez formularz rejestracyjny.

W ostatnim tegorocznym formularzu typowania znajdziecie wszystkie mecze 18. kolejki oraz zaległe spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Chrobrym Głogów. To ostatnie nie liczy się do typera kolejki, ale oczywiście będzie uwzględniane w typerze miesiąca i rundy.

W tej kolejce, zamiast biletu, do wygrania jest taka oto świąteczna nagroda 🙂

Zapraszamy do ostatniego w tym roku typowania wyników:

Musisz być zalogowany, aby brać udział w tej zabawie. Śmiało, to zajmuje tylko kilka sekund 😉
Kopnij dalej

Dodaj komentarz