Bartłomiej Kondracki odchodzi z klubu

Z powodów prywatnych z klubu odchodzi dotychczasowy dyrektor Akademii i trener asystent w sztabie I zespołu – Bartłomiej Kondracki.

Bartłomiej Kondracki urodził się 15 października 1995 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Swoją przygodę z piłką zaczynał w Stali Niewiadów. Stamtąd trafił do Orlika Ujazd, a następnie do juniorów GKS Bełchatów. Po przejściu juniorskich szczebli trafił do Młodej Ekstraklasy, drugiej drużyny, a z czasem nawet do pierwszego zespołu, w którym zadebiutował 16 lipca 2016 roku w Pucharze Polski. W sezonie 2016/2017 zanotował jeszcze jeden pucharowy mecz oraz dwa w ramach drugiej ligi.

Kolejny sezon spędził w RKS Radomsko. Po sezonie w Radomsku skupił się na karierze trenerskiej. Latem 2021 roku dołączył do sztabu szkoleniowego GKS Bełchatów, gdzie najpierw był asystentem Patryka Rachwała, a następnie Kamila Sochy. Później objął stanowisko wiceprezesa do spraw sportowych w akademii bełchatowskiego klubu, a także był trenerem rocznika 2006, z którym wygrał I Ligę Wojewódzką Juniorów Młodszych.

Pracę trenera drugiego zespołu Wisły Płock rozpoczął 5 lipca 2022 roku. Zastąpił na tym stanowisku… Marka Brzozowskiego. Pod jego wodzą Wisła II Płock w sezonie 2022/23 forBET IV ligi mazowieckiej zajęła czwarte miejsce oraz zwyciężyła w forBET Okręgowym Pucharze Polski (Płock), pokonując w finale Świt Staroźreby. 

W trakcie poprzedniego sezonu w Płocku zdobył licencję UEFA Elite Youth A.

W tym sezonie łączył stanowisko dyrektora akademii oraz asystenta trenera pierwszego zespołu.

Według naszych informacji nowym dyrektorem akademii zostanie Mateusz Lewandowski.

Fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz