Trwają poszukiwania młodzieżowca

Tomasz Włodarczyk w programie Okno Transferowe transmitowanym na kanale Meczyki na platformie YT poinformował, że Wisła starała pozyskać się młodzieżowca. W grze byli trzej zawodnicy.

Pierwszym zawodnikiem, którego Wisła chciała pozyskać był Iwo Kaczmarski. Ten jednak zdecydował się wybrać Miedź Legnica, do której trafił na zasadzie 1,5-rocznego wypożyczenia z opcją wykupu z włoskiego Empoli FC. Iwo występuje na pozycji środkowego pomocnika.

fot. Miedź Legnica

Następnie walczono o młodzieżowego reprezentanta Polski Bartłomieja Smolarczyka. Smolarczyk występuje w holenderskiej drużynie FC Dordrecht. Jest to zespół drugiej ligi holenderskiej. Zawodnik może występować na pozycji środkowego obrońcy oraz środkowego pomocnika.

fot. Kamil Świrydowicz/Cyfrasport / newspix.pl

Ostatnim zawodnikiem, o którego pozyskanie walczono jest to 19-letni defensywny pomocnik Filip Kocaba. Obecnie występuje w drugim zespole Zagłębia Lubin.

fot. Zaglebie.com

Jak widać trwają intensywne poszukiwania młodzieżowca do drużyny.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. zksP

    Oczywiście wpływ mogło mieć też zaawansowanie rozmów itd, ale nie dziwię się, że ktoś wybiera Miedź Legnica, bo mają znacznie większe szanse na awans, grają poukładaną piłkę, po spadku szybko przeszli do ciekawych wzmocnień, a u nas? Zgliszcza ekstraklasowego klubu, wszystko rozklekotane, zespół w jakimś mentalnym rozkładzie, że już nie wspomnę o tym co działo się rok temu, czyli choćby o wyrzucaniu na siłę Furmana, Nowakowskim wygrażającym kibicom na sesji i gadającym o jakimś napisie na murze, czy trenerze który przyszedł (z 3 ligi) za późno, aby uratować sezon i za wcześnie, żeby nowe władze czuły się z nim w pełni komfortowo. A jeszcze nie tak dawno wielu piłkarzy z chęcią zamieniłoby niemogącego doskoczyć do naszego poziomu beniaminka na solidny ekstraklasowy klub jakim była Wisła. Teraz tylko jakieś niczym nie poparte mrzonki o awansie, choć powyżej 6 miejsca byliśmy w sezonie przez całe 2 kolejki. No, ale rozumiem że np prezes chce trwać na swoim stanowisku, więc robi dobrą minę do złej gry, a do tego zbliżają się wybory, więc najlepiej abyśmy do ich zakończenia przynajmniej mieli szanse na 6 miejsce.

Dodaj komentarz