NAFCIARSKI PRZEGLĄD MEDIÓW #22 DZIECI W KUKURYDZY

Z Niecieczy udało się nam przywieźć zaledwie punkt. Dobry i on, ale chyba każdy z nas liczył na to, że w końcu przełamiemy się na wyjeździe i wrócimy triumfalnie z kompletem punktów.

Rozegraliśmy to spotkanie równo w 5. rocznicę kultowego meczu z Cracovią i 6. rocznicę wyjazdowego meczu z Termalicą, wygranego 2:1. I przyznam szczerze, że kompletnie nie pamiętam jak wtedy zagraliśmy ze Słoniami, czy zwycięstwo było wyszarpane czy gładkie. Ten pierwszy natomiast jestem w stanie odtworzyć w pamięci, łącznie z minutami, w których nasi zawodnicy dostali czerwone kartki. Sam mecz zresztą został przez was wybrany do top5 meczów 20-lecia (2002-2022).

Nieuznane gole to jedyne podobieństwo z tym, który rozegraliśmy w sobotę. Tamten wygraliśmy w 9!!! Był charakter drużyny i walka do końca. Było zwycięstwo okupione kartkami i półrocznym zawieszeniem Stefana. Patrząc na dzisiejszy zespół, wbrew temu co chcieliby chłopaki z Płocka Sekul i Hiszpan, nikt nie zamierza za nikogo na boisku umierać, za awans tym bardziej. Oczywiście to tylko moje zdanie i macie prawo mieć inne, inna może też być prawda.

Do końca sezonu coraz bliżej, drużyny z top2 odjeżdżają nam coraz bardziej, ale szansa na miejsca barażowe nadal istnieje, tu tabela jest bardzo płaska.

Przed nami poniedziałkowy mecz Górnikiem Łęczna i oby 3 punkty zostały na Ł34.

Wróćmy jeszcze na chwilę do meczu z Termalicą.

Trener o meczu ⤵️

Fot. Wisła Płock

Nie powiem nic mądrego tak chwilę po meczu, w którym strzeliliśmy cztery bramki, z czego dwóch sędzia nam nie uznał. Ta druga, moim zdaniem, była prawidłowa, ale nie chciałbym tego oceniać. Mamy punkt, czujemy niedosyt i to tyle, co mogę powiedzieć po tym meczu.

Koci o meczu ⤵️

Kulisy meczu ⤵️

Lokalne media o meczu ⤵️

RMIXX.PL: Wisło, co z tymi wyjazdami?

Fot. Wisła Płock

Ciężko jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną tej nieudolności. Pamiętam, że drżenie o wyniki Wisły w delegacji zaczęły się od sezonu 21/22, kiedy to za kadencji trenera Macieja Bartoszka Nafciarze przegrali 11 z 13 spotkań w Ekstraklasie. Od początku tamtych rozgrywek zaliczyli serię 8 porażek wyjazdowych z rzędu! Jednak o obecną sytuację nie można winić szkoleniowca, którego przecież od 2 lat nie ma w Płocku (a i skład jest w większości inny, niż wtedy). Faktem jest, że fatalna dyspozycja na obcych stadionach z całą pewnością miała wpływ na zeszłoroczny spadek z Ekstraklasy. Pytanie czy nie będzie miała wpływu na zaprzepaszczenie marzeń o awansie.

https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/wislo-co-z-tymi-wyjazdami

PORTALPLOCK.PL: Rollercoaster w Niecieczy. Wisła strzeliła Bruk-Betowi 4 bramki, ale wraca tylko z punktem

Fot. Wisła Płock

Wisła otrząsnęła się w końcówce pierwszej połowy, po bardzo składnej akcji Jime stanął sam na sam z Topórem, ale Hiszpan przegrał ten pojedynek. Nieźle glówkował też Sekulski. Postronny kibic nie mógł się nudzić, bo spotkanie w Niecieczy było rozgrywane w niezłym tempie, sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało. Duży w tym niestety udział defensywy Wisły. Popłoch w szeregach Nafciarzy siały kolejne stałe fragmenty gry w wykonaniu zawodników Mariusza Lewandowskiego.

https://portalplock.pl/sport/rollercoaster-w-niecieczy-wisla-strzelila-bruk-betowi-4-bramki-ale-wraca-tylko-z-punktem/69SDmXT8S8tvcm066so5

Skróty meczów 22. kolejki ⤵️

Na kanale MECZYKI o 1. lidze ⤵️

LIGOWIEC o naszym meczu od 1:30

Facebook padnie, imstagram padnie, a Twitter zawsze działa. Tu komentujcie pod hasztagiem #NafciarskiTwitter ⤵️

A w tej kolejce Puchar Prasówki 🏆 dostaje komentarz

Gratulujemy i w pełni się zgadzamy z tymi słowami. Żeby awansować, trzeba zapierdalać.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz