NAFCIARSKI PRZEGLĄD MEDIÓW #23  JAK FENIKS Z POPIOŁÓW

Za nami 23. kolejka, Powrócił Marcin Biernat i to w wielkim stylu. Gol na wagę zwycięstwa, strzelony po kilkumiesięcznej nieobecności na boisku, smakował wybitnie.

Trzy punkty zostały w Płocku, a drużyna trenera, który spuścił nas do 1. ligi musiała uznać wyższość Nafciarzy. No cóż, trenerze, wy biegali, wy grali, wy się starali, ale my wygrali. Ze stylu nie rozlicza się zwycięzców. Co najważniejsze, jesteśmy w strefie barażowej. Teraz celem powinno być pozostanie tam.

W piątek w komplecie jedziemy do Warszawy na mecz z Polonią i miejmy nadzieję, że z tego wyjazdu wrócimy bogatsi o 3 punkty.

Trenerzy po meczu ⤵️ Pavol Stano ma chyba jakiś wzór wypowiedzi, bo ciągle to samo bla bla bla.

Jakub Grić po meczu ⤵️

Marcin Biernat po meczu ⤵️

Kulisy meczu ⤵️

Lokalne media po meczu ⤵️

RMIXX.PL: Wrócił Król Biernat – Wisła wygrywa z Górnikiem

Fot. Wisła Płock

Bez zmian wyszły obie ekipy na drugie 45 minut. Po paru chwilach z dalekiej odległości próbował zaskoczyć bramkarza Grić, ale był bardzo niecelny. Gorąco było w 61. minucie, kiedy piłka minęła obrońców i przeleciała blisko bramki – na szczęście zawodnik Górnika nie zdążył wpakować jej do siatki. Po kilkunastu sekundach kolejna groźna okazja dla gości. Strzelał Młyński, a Kamińskiego uratował Biernat. W 69. minucie padła bramka wyrównująca. Minął obrońcę Roginić, który otrzymał celne dośrodkowanie z boku boiska. W 75. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Cisse. Ostatni kwadrans goście grali w osłabieniu, chociaż nie potrafili tego wykorzystać Wiślacy. W pole karne wbiegał Laskowski, ale jego uderzenie zdołał zatrzymać Gostomski. W doliczonym czasie gry, kiedy wydawało się, że podział punktów jest bliski, z rzutu wolnego dośrodkowywał Szwoch, a idealnie głową strzelił Biernat. Nafciarze wygrali to spotkanie 2:1.

https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/wrocil-krol-biernat-wisla-wygrywa-z-gornikiem

PORTALPLOCK.PL: Wielki powrót Marcina Biernata! Stoper dał Wiśle zwycięstwo w doliczonym czasie gry!

Fot. Wisła Płock

Trener Dariusz Żuraw przed meczem przyznawał, że on i jego sztab przeprowadzili dziesiątki analiz, a było o czym myśleć. Nafciarze bardzo słabo grali w pierwszych połowach meczów, a do tego duże problemy miała formacja defensywna. Rywale seryjnie dochodzili do sytuacji pod bramką Krzysztofa Kamińskiego, więc konieczne były zmiany.
Sytuację ułatwił powrót do zdrowia Marcina Biernata. Forma stopera po kilkumiesięcznej przerwie była zagadką, ale trener wobec słabej postawy Jarosława Jacha postanowił zaryzokować. I opłaciło się, bo 31-latek wprowadził dużo spokoju w szeregi defensywy Nafciarzy i strzelił zwycięską bramkę. Prawdziwy skarb Wisły

https://portalplock.pl/wiadomosci/wielki-powrot-marcina-biernata-stoper-dal-wisle-zwyciestwo-w-doliczonym-czasie-gry-zdjecia/DbEjLhbuBto60ETVMTip

Skrót 23. kolejki ⤵️

Ligowiec o całej kolejce ⤵️

#NafciarskiTwitter po meczu ⤵️

W tej kolejce Puchar Prasówki zdobywa ⤵️

Gratulujemy!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz