Nowy stary partner Nafciarzy!

Wisła Płock poinformowała, że firma Budmat Auto wraca jako Partner klubu do końca sezonu 2023/2024. Początek współpracy Nafciarzy z Budmat Auto sięga 2016 roku.

Mam nadzieję, że powrót firmy Budmat Auto do grona Partnerów Wisły Płock będzie początkiem długotrwałej współpracy – powiedział Piotr Sadczuk, prezes Wisły Płock

Grupa Budmat Auto to absolutny lider w sprzedaży i obsłudze samochodów osobowych i dostawczych na rynku lokalnym marek: Suzuki, Nissan, Peugeot, Opel, Fiat, Ford oraz ISUZU. Oferta firmy obejmuje również kompleksową obsługę serwisową, blacharnię i lakiernię, Stacje Kontroli Pojazdów, myjnie samochodowe, czy dział aut używanych. 

Oprócz lokalizacji w naszym rodzimym mieście przy ul. Bielskiej 55 i 67, firma posiada również swój oddział w Ciechanowie (ul. Sońska 2). Funkcjonowanie od 2001 roku, poszerzanie oferty o nowe marki i systematyczny wzrost całej organizacji sprawiają, że Grupa Budmat Auto była i jest ważnym partnerem dla naszego klubu.

Podjęcie decyzji o wznowieniu współpracy z Wisłą Płock jest z naszej strony wyrazem wsparcia w staraniach klubu, aby powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej – dodał Konrad Kiełbasa, prezes zarządu Budmat Auto Sp. z o. o.

Grono wiodących lokalnych firm wspierających klub systematycznie się powiększa, co świadczy o silnym zaangażowaniu biznesu w płocki sport. Pozostaje nam jedynie odwdzięczyć się dobrą grą oraz wynikami i deklaruję, że zrobię wszystko by tak się stało – podsumował prezes Sadczuk.

fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz