Lato w Kępie! Znamy plan przygotowań Nafciarzy!

Poznaliśmy pełen plan przygotowań Nafciarzy do sezonu. Powrót do treningów 20 czerwca, 10 dni obozu w Kępie koło Sochocina oraz cztery sparingi czekają piłkarzy Wisły Płock w trakcie czterech tygodni przygotowań przed startem sezonu 2024/2025 w Betclick 1. Lidze.

W czwartek 20 czerwca zawodnicy naszego klubu zakończą okres urlopowy i stawią się w klubie na badaniach wydolnościowych. Przez tydzień Nafciarze będą trenować w Płocku, by 28 czerwca wyruszyć na zgrupowanie do Hotelu BoniFaCio w Kępie koło Sochocina. Na miejscu drużynę nowego trenera Mariusza Misiury czekają trzy spotkania kontrolne z Polonią Warszawa, Zniczem Pruszków oraz Unią Skierniewice.

Do pracy na ORLEN Stadionie zawodnicy wrócą 8 lipca i przez kolejne dwa tygodnie będą trenować na lokalnych obiektach. Próba generalna w postaci pojedynku z beniaminkiem PKO Bank Polski Ekstraklasy Lechią Gdańsk odbędzie się 12 lipca w Brześciu Kujawskim, natomiast inauguracja rozgrywek 2024/2025 w naszym wykonaniu nastąpi podczas meczu 1. kolejki z Kotwicą Kołobrzeg u siebie (niedziela 21 lipca godz. 12:00).

PLAN PRZYGOTOWAŃ WISŁY PŁOCK [LATO 2024]

20 czerwca – powrót do treningów,

28 czerwca – 6 lipca – zgrupowanie w Hotelu BoniFaCio w Kępie koło Sochocina,

29 czerwca – sparing z Polonią Warszawa w Kępie koło Sochocina,

4 lipca – sparing ze Zniczem Pruszków w Kępie koło Sochocina,

6 lipca – sparing z Unią Skierniewice w Kępie koło Sochocina,

12 lipca – sparing z Lechią Gdańsk w Brześciu Kujawskim,

21 lipca godz. 12:00 –  mecz Wisła Płock – Kotwica Kołobrzeg na ORLEN Stadionie

Kopnij dalej

Dodaj komentarz