Umarł Król, niech żyje Król, czyli interes koszulkowy!

Dziś oficjalnie klub ogłosił to, o czym mówiło się już od tygodni! Wisła Płock rozstaje się z firmą Pineks, przedstawicielem marki Adidas, który do tej pory ubierał Nafciarzy. Od dawna przeczuwano zmianę, jednak jak możemy nieoficjalnie napisać. Zmienia się jedynie dystrybutor, marka pozostanie ta sama.

Wiele tygodni trwały spekulacje, Adidas, a może Zina, ewentualnie Macron. Byli też tacy, którzy widzieli już w Płocku stroje marki 4F czy Capelli. Ostatecznie wybór padł na sprawdzone logo z trzema paskami! Jedyną zmianą będzie to, że stroje dostarczy jeden z największych polskich dystrybutorów tej marki, firma R-Gol.com.

Doceniają nas Klienci oraz eksperci. W 2016 roku zdobyliśmy tytuł najlepszego sklepu internetowego w Polsce dzięki ponad 25 tysiącom opinii zadowolonych Klientów. W rankingu Pulsu Biznesu „e-Gazele Biznesu” zostaliśmy najwyżej sklasyfikowanym sklepem sportowym.

W październiku 2023 roku R-GOL.com skończył 23 lat. Przez ten czas firma przeszła ogromne zmiany. Z małej lokalnej firmy zmieniliśmy się w największy sklep piłkarski w Polsce. Mimo że przez niemal 17 lat firma przeszła kolosalną metamorfozę, jedno się nie zmieniło – szacunek do wszystkich z współpracujących z nami osób. Każdy partner, każde zamówienie, każdy Klient, traktowane są z największą starannością, solidnością i zaangażowaniem. Największą wartością w R-GOL są fantastyczni ludzie, którzy tworzą na co dzień pozytywną, piłkarską atmosferę oraz posiadają ekspercką wiedzę. Staramy się być maksymalnie blisko piłkarzy na każdym poziomie. R-GOL ma być jak dobry kolega z szatni lub znajomy z „orlika” zarówno dla profesjonalistów, pół profesjonalistów, piłkarskich adeptów, jak i amatorów. W końcu „Znamy się z piłki”.

Krótka notka wprost ze strony naszego nowego sponsora technicznego.

Firma R-Gol.com współpracuje na polskim rynku z takimi klubami:

Witamy na pokładzie!

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. zksP

    Gdyby to ode mnie zależało, to tylko polskie 4F by wchodziło w grę. Mam nadzieję, że przynajmniej wzory koszulek będą lepsze w nadchodzącym sezonie, bo ten „trójkąt” jakoś średnio przypadł mi do gustu. Nie lubię zresztą przesadnego kombinowania w tym temacie.

Dodaj komentarz