Oceny po meczu Pogoń – Wisła Płock

W ten piękny , wolny od pracy poniedziałek czas wystawić oceny zawodnikom Wisły za zremisowany 2:2 sobotni mecz w Szczecinie z miejscową Pogonią. Tak jak poprzednio na średnią ocen składają się głosy naszej blogowej Ekipy oraz kibiców. Skala ocen 1-10. Czas start!

Bartłomiej Gradecki – 7,8

Foto Pogoń Szczecin

Pierwszy mecz w tym sezonie kiedy Bartek musiał wyjmować piłkę z siatki więcej niż raz. Nie zmienia to jednak faktu że był jednym z najlepszych na boisku. Najlepszym komentarzem będzie to co przeczytałem na TT: był to mecz bramkarzy, My dzięki Bartkowi nie przegraliśmy, a dzięki Stipicy Pogoń nie wygrała!

Michał

Aleksander Pawlak – 6,1

Foto Wisła Płock

Olek miał ciężkiego przeciwnika na swojej stronie – Kamila Grosickiego, który wciąż jest reprezentantem Polski. Dziś zawiodła współpraca w defensywie z Kristianem Vallo, głównie wina leży po stronie Słowaka. Kolejne cenne doświadczenie zdobyte. Przy pierwszej bramce Pogoni nie winiłbym go.

Mateusz

Damian Michalski – 8,0

Foto Pogoń Szczecin

Michu jest pełnoprawnym liderem naszej defensywy, a w meczu z Pogonią dołożył jeszcze coś ekstra w postaci wywalczenia rzutu karnego. W defensywie, zawsze na miejscu zawsze na czas!

Michał

Anton Krivotsyuk – 7,7

Foto Wisła Płock

Patrzysz na skład, widzisz tam Antona. Pierwsza myśl? Będzie jazda bez trzymanki. Anton tym meczem udowodnił, że nie wolno stawiać na nim krzyżyka. Bardzo dobry występ. Najlepszy z dotychczasowych w barwach Nafciarzy. Top3 meczu.

Mateusz

Ileż już razy słyszeliśmy albo czytaliśmy w social mediach że Anton to kolejny niewypał transferowy Wisły. Widzimy go w składzie na takie spotkanie, na dodatek za Steviego i pierwsza myśl zdecydowanej większości – O MATKO! Ale jak już nieraz, wielu powtarzało, on Stano We Trust! I Anton stał się na to kolejnym namacalnym dowodem! Facet wskoczył do składu, został jednym z najlepszych na boisku a na koniec załatwił nam remis i mega cenny punkt!

Michał

Piotr Tomasik – 6,5

Foto [pogonsportnet

Jeśli ten facet nie ma przebitej metryki to wypada powiedzieć że jest jak wino, im starszy tym lepszy. Kolejny przykład na to jak dobrze zarządzani piłkarze są w stanie odżyć i ile jeszcze mogą dać nam radości!

Michał

Dominik Furman – 5,3

Foto Pogoń Szczecin

Bardzo słaby występ Dominika. Podania głównie do tyłu i w bok. Większość podań do przodu niecelne. Przerzuty również niecelne. Mam nadzieje, że to wypadek przy pracy. Złe ustawienie przy pierwszej bramce dla Pogoni.

Mateusz

Damian Rasak – 5,4

Foto wyborcza.pl

Nie wiem co mogę napisać o występie Rasiego w takim spotkaniu, pojawił się na boisku żeby pomóc w zdominowaniu środka pola a jak wyszło każdy widział. Może pisana mu rola żelaznego rezerwowego.

Michał

Kristian Vallo – 5,6

Foto Wisła Płock

Brak pomocy Pawlakowi w obronie. Facet nie może zostawiać swojego obrońcy bez pomocy ze swojej strony. Brak pomocy Pawlakowi skutkował utratą bramki. W ofensywie typowy występ. Tu się piłka odbije, tu jakiś kiks, a koniec końców mógł skończyć mecz z bramką. Po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę.

Mateusz

Rafał Wolski – 7,4

Foto Pogoń Szczecin

Miał miejsce i próbował z tego korzystać, niestety w ofensywie osamotniony. Warto zaznaczyć że bardzo dużo sił wkładał w walkę w defensywie. Widać że Rafał trzyma równy powiem od startu sezonu!

Michał

Davo – 6,3

Foto Wisła Płock

Podwajany, potrajany, sprytnie korzystał z tego wyciągając blok defensywny ile się da i robiąc tym samym miejsce kolegom z drużyny. Kilka zagrań w swoim stylu, jedna firmowa akcja zakończona spalonym Kolara.

Michał

Marko Kolar – 5,6

Foto Wisła Płock

Chyba podobnie do Rasaczka lepiej czuje się w roli rezerwowego. Inna sprawa jest taka że napastnik taki jak on żyje z piłek dostarczanych przez kolegów, a tych Marko nie miał praktycznie wcale.

Michał

REZERWOWI:

Filip Lesniak – 5,9

Foto GS24.pl

Jak zawsze aktywny, waleczny, biegał, walczył, tyle miał zrobić.

Michał

Martin Šulek – 5,7

Foto Pogoń Szczecin

Poprawny występ, ciężko powiedzieć coś więcej.

Michał

Łukasz Sekulski – 6,0

Foto Pogoń Szczecin

Tak jak w przypadku Kolara, osamotniony w ofensywie, piłkę miał przy nodze kilka razy i średnio chociaż raz miał szansę coś z tego zrobić.

Michał

Dawid Kocyła – Grał zbyt krótko

Foto pogonsport.pl

Wszedł, był, nic nie zepsuł.

Michał

Milan Kvocera – Grał zbyt krótko

Foto Pogoń Szczecin

Aktywny, widać że chciał się pokazać. Raz udowodnił że Stano nie kłamał mówiąc że biega on wybitnie szybko.

Michał

Pavol Staňo – 7,0

Foto Pogoń Szczecin
Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz