Nafciarski Przegląd Mediów #10 – KOLARGOL!

Wróciła Ekstraklasa, wróciła prasówka, ale przede wszystkim wróciła Wisła Płock na wcześniej wytyczoną ścieżkę zwycięstwa. Wygraliśmy z Piastem 1:0, a to oznacza, że nadal jesteśmy niepokonani w Twierdzy Płock. Co na nasz powrót internet? Jakie reakcje, jakie komentarze? Czytajcie.

SPORTOWEFAKTY.WP.PL: Wisła Płock pokazała charakter i w końcu wygrała

Wiślacy ambitnie walczyli do samego końca o zwycięstwo i dopięli swego. Na finiszu spotkania Milan Kvocera przegrał co prawda pojedynek sam na sam z Frantiskiem Plachem, jednakże z dobitką pospieszył Marko Kolar, który zapewnił cenne trzy punkty swojej drużynie.

Całość artykułu znajdziecie tu: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1023559/wisla-plock-pokazala-charakter-i-w-koncu-wygrala

Foto Wisła Płock

GOL24.PL: PKO Ekstraklasa. Wisła Płock przełamała niemoc. Piast Gliwice stracił bramkę i Damiana Kądziora

PKO Ekstraklasa. Wisła Płock rzutem na taśmę pokonała Piasta Gliwice. Jedyną bramkę tuż przed końcem regulaminowego czasu zdobył wprowadzony Marko Kolar. Dzięki niemu drużyna wygrała po raz pierwszy od sierpnia.

Artykuł wraz z ocenami zawodników znajdziecie tutaj: https://gol24.pl/pko-ekstraklasa-wisla-plock-przelamala-niemoc-piast-gliwice-stracil-bramke-i-damiana-kadziora/ar/c2-16924459

SPORT.INTERIA.PL: Wisła Płock zapewniła sobie zwycięstwo „rzutem na taśmę”. Bohaterem rezerwowy!

Już na początku starcia sygnał „do ataku” gospodarzom dał Damian Rasak oddając groźny strzał z dystansu, minimalnie nad poprzeczką. „Nafciarze” kontynuowali dobrą grę w pierwszym kwadransie.

Całość tu: https://sport.interia.pl/klub-wisla-plock/news-wisla-plock-zapewnila-sobie-zwyciestwo-rzutem-na-tasme-bohat,nId,6319266

WESZLO.COM: Piast stracił punkty i Kądziora. A Wisła Płock wygrała po raz pierwszy od sierpnia

Wisła częściej atakowała, Wisła częściej dochodziła pod pole karne rywali, Wisła też miała lepsze sytuacje. Jednak płocczanie dzisiaj cierpieli na brak skuteczności. Gdy już Sekulskiemu udało się kiwnąć Reinera, to Plach świetnie odbił piłkę na róg. Sytuację miał jeszcze Davo, szarżował Lewandowski, Krywociuk uderzał głową, był w drugiej połowie słupek Lesniaka po strzale ze skraju pola karnego, z dystansu bombardował Rasak… No, działo się. Generalnie momentami oglądaliśmy zalążki tej świetnej Wisły z samego początku sezonu, bo piłeczka chodziła, gra się kleiła i było na co popatrzeć.

Czytajcie wiecej: https://weszlo.com/2022/09/30/wisla-plock-piast-gliwice-1-0-relacja-noty

Foto Wisła Płock

IGOL.PL: Wszystko, co dobre, szybko się kończy – Wisła Płock z pierwszymi problemami

Wisła Płock zachwyciła wszystkich tym, jak operowała piłką i swobodnie atakowała. Każdy z ofensywnych zawodników dawał liczby, ale też pozwalał na grę kombinacyjną. Doszły do tego rewelacyjne akcje Rafała Wolskiego, i to wszystko okazało się składową najlepszej drużyny na początku sezonu PKO BP Ekstraklasy już od wielu lat. Defensywa była jedynie dodatkiem i ważnym elementem

Całość pod tym linkiem: https://igol.pl/wszystko-co-dobre-szybko-sie-konczy-wisla-plock-z-pierwszymi-problemami/

PLOCK.NASZEMIASTO.PL: Wisła Płock – Piast Gliwice. Nafciarze wrócili na zwycięską ścieżkę! Oceny zawodników

Krzysztof Kamiński
Ocena: 6

Nie miał dużo pracy, ale to co miał zrobić – wykonał jak należy. Raz przyprawił kibiców o szybsze bicie serca, gdy przy próbie wyprowadzenia piłki nabił rywala. Na szczęście piłka przeleciała nad poprzeczką, więc akcja do zapomnienia.

Wszystkie oceny znajdziecie tu: https://plock.naszemiasto.pl/wisla-plock-piast-gliwice-nafciarze-wrocili-na-zwycieska/ga/c2-9022887/zd/75868917

RMIXX.PL: My Chcemy Gola 164. Ja najbardziej lubię polską ligę – Łukasz Pachelski

Pomimo tego, że Szwoch zagrał troszkę słabszy mecz, aczkolwiek miał troszkę niefarta w dwóch sytuacjach, bo raz mu przeszkodził Davo, a raz Krivotsyuk. Pewnie Łukasz miałby łatwiejsze sytuacje do strzelenia bramki. Zapytam cię jeszcze, czy oprócz Sekulskiego i Furmana, w naszej drużynie jeszcze ktoś pozytywne wrażenie wywarł na tobie we wczorajszym meczu?

Foto Wisła Płock

– Podobał mi się też Rzeźniczak, bo był bardzo nieustępliwy. Wiem też, jak trener Fornalik mówił, że w końcu napastnik Piasta będzie miał możliwość w końcu strzelić bramkę i się przełamać. Natomiast Kuba był agresywny, szybko podchodził do zawodnika. Podobało mi się jego zaangażowanie, jak zawsze, ponieważ nie można mu tego odmówić. Jeżeli miałbym wyróżnić trzech zawodników, to będzie to Łukasz, Dominik i Kuba.

My chcemy gola znajdziecie tu: https://rmixx.pl/my-chcemy-gola/my-chcemy-gola-164-ja-najbardziej-lubie-polska-lige-lukasz-pachelski

I na koniec zapis konferencji pomeczowej

WISLA-PLOCK.PL: Konferencja prasowa po meczu #WPŁPIA

Bardzo się cieszę, że wygraliśmy po bardzo dobrym spotkaniu. Myślę, jestem pewien, że chłopcy dziś zagrali dobry mecz i zapracowali na to zwycięstwo.

 Komentarze, komentarze, komentarze…czyli co tam słychać na twitterku?

A Puchar Przechodni za komentarz tygodnia wędruje dziś do….werble…. 🏆

Brawo!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz