Nafciarski typer – runda 12 (1.12).

Dzięki Wojtkowi Szczęsnemu w trybie God Mode remisujemy do przerwy z Argentyną, a emocje sięgają zenitu! Jutro podobne nerwy będą się udzielały kibicom drużyn z grup E i F. No może z wyjątkiem Kanady, która jest już pewna, że swój udział w tym turnieju zakończy na fazie grupowej (swoją droga szkoda, fajnie grali!).

Godzina 16:00

Chorwacja vs Belgia – z turnieju odpadła już Dania, jutro ich los najprawdopodobniej podzieli jedna z tych drużyn. Przypomnijmy, że Chorwacja to aktualni wicemistrzowie świata… Pomijając scenariusze z tysiąca i jednej nocy, Belgowie potrzebują do awansu zwycięstwa.

Kanada vs Maroko – piłkarze z Afryki stoją przed wielką szansą awansu do fazy pucharowej. Ostatni raz udało im się to w 1986 roku – tu mamy analogię z innym uczestnikiem katarskiego mundialu, zgadnijcie którym ;-). W pierwszych dwóch meczach nie stracili bramki i są na najlepszej drodze do zachowania czystego konta w komplecie meczów grupowych.

Godzina 20:00

Japonia vs Hiszpania – to jest grupa cudów, dlatego ewentualną wygraną Japonii należałoby brać pod uwagę jako coś „normalnego” 😉 A właśnie takiego wyniku prawdopodobnie będą potrzebowali piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni do awansu. Hmmm… mimo wszystko: 'not gonna happen’.

Kostaryka vs Niemcy – mogą być w najgorszej formie od grubych kilkudziesięciu lat, mogą być na ostatnim miejscu w grupie, ale nie oszukujmy się: Niemcy to Niemcy. Kiedy trzeba się spiąć na ostatni mecz w grupie to to po prostu zrobią. Nawet jeśli mieliby to zwycięstwo wyszarpać w 126 minucie po jakimś kasztanie z SFG.

Nerwy skołatane meczem Biało-Czerwonych? Nie ma lepszego antidotum niż Nafciarski Typerek 😛

Musisz być zalogowany, aby brać udział w tej zabawie. Śmiało, to zajmuje tylko kilka sekund 😉
Kopnij dalej

Dodaj komentarz