Nafciarski Typer – Podsumowanie – Dzień 16

Chorwacki dreszczowiec!

W pierwszym wczorajszym spotkaniu na boisko wybiegły reprezentacje Japonii i Chorwacji. W naszym typerze podział na dwa prawie równe obozy, a pomiędzy nimi szczęśliwa 5 z 4 szczęśliwców idealnie typujących remis 1:1 ( w tym nasze jedyne panie w zabawie Yodynka i Ola ,właściwie to Aleksandra).

Co ciekawego na boisku, tuż przed przerwą na prowadzenie wyszła reprezentacja kraju kwitnącej wiśni, jednak na odpowiedź Chorwatów nie musieliśmy czekać długo, kilka minut po zmianie stron, bardzo ładnym uderzeniem głową odpowiedział Perisić. Wynik do końca regulaminowego czasu nie uległ zmianie. Czekała nas pierwsza dogrywka, a jak się później okazało także seria rzutów karnych. Bohaterem serii „11” został bezapelacyjnie Dominik Livaković, Chorwacki bramkarz obronił aż 3 z 4 rzutów karnych wykonywanych przez Japończyków.

Brazylijska Samba.

Drugie wczorajsze spotkanie to rywalizacja Brazylii z reprezentacja Korei Południowej. Pierwsza połowa zasadniczo zakończyła nam zabawę w tym meczu, po kwadransie było już 2:0 i Canarinhos nie poprzestali na tym. Na przerwę schodzili z wynikiem 4:0 i pełnym luzem. Po zmianie stron widać było rozsądne zarządzanie siłami przez podopiecznych Tite. Najlepszym dowodem luzu jaki panował w brazylijskich szeregach jest zmiana bramkarza w 80. minucie meczu na, nie ukrywajmy, bramkarza numer trzy w kadrze. A co w typerze? W tym spotkaniu wygrał wasz zdecydowany faworyt, nikt nie postawił nawet na remis, a co dopiero na Koreańczyków. Jednak nikomu nie udało się trafić za 3 pkt.

Tak prezentuje się „górna” połowa drabinki turniejowej, a w niej jeden z przyszłych finalistów Mistrzostw Świata.

Nafciarski Typer – TOP10

1. janywyczesany 148
2. King of Oxford 139
3. Gołąb (RG) 138
4. Pablo 136
5. Mateusz Mrozowski 132
6. Seba 130
7. Tymon Eljan 129
8. Damian K. 126
9. Robert 125
10. LuKass 119
Kopnij dalej

Dodaj komentarz