Oceny po rundzie jesiennej – napastnicy

Przyszedł czas podsumować występy naszych napastników. Pod każdym zdjęciem znajdziecie krótki komentarz, średnią ocen oraz kilka statystyk. Zapraszamy!

Łukasz Sekulski

Rundę rozpoczął od bramki z Lechią Gdańsk. Później najlepsza strzelba poprzedniego sezonu zacięła się. Sekul dużo walczy, dużo cofa się po piłkę. Charakter i waleczność top, gorzej ze skutecznością. Oby na wiosnę wrócił SekulGooooooool!

Mateusz Lewandowski

W poprzednim sezonie był wypożyczony do Korony Kielce, a później do Wigier Suwałki i dużo mu dały te wypożyczenia. Dwie bramki w dziewięciu spotkaniach w rundzie to dość średni wynik, ale w tym jest ważna bramka z Legią na 1:0. Mam nadzieję, że forma będzie rosła 🙂

Marko Kolar

Trzy bramki w rundzie i to trzy bramki w samych końcówkach spotkań. Najważniejsza bramka z Piastem dająca zwycięstwo Nafciarzom. Dużo więcej dawał zespołowi wchodząc z ławki niż jak zaczynał spotkanie od pierwszej minuty. Marko jest najskuteczniejszym naszym snajperem po rundzie jesiennej.

Damian Warchoł

Początek sezonu spisany na straty przez kontuzję. Później wchodził głównie z ławki, jedynie z Rakowem zaczął od pierwszej minuty. Dwie bramki w rundzie zdobyte, w tym jedna dająca remis ze Stalą Mielec. Damian ma coś takiego, że piłka go szuka w polu karnym jak żadnego naszego napastnika.