NAFCIARZE POTRZEBUJĄ SUPERBOHATERA! PRZEJĘLIŚMY BATMANA!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w ramach akcji #sPAROWAni, organizowanej przez Schronisko dla zwierząt w Płocku pod naszą wirtualną opiekę trafił jeden z przebywających tam kotków.

Panie i Panowie, przejęliśmy BATMANA.

Fot. Schronisko dla Zwierząt Płock

Kto to jest Batman?

Batman to 3-letni kocurek, czyli jeszcze w kociej drużynie miałby status młodzieżowca.

Jak można przeczytać na fanpage schroniska na Facebooku to spokojny i zrównoważony mruczek. Lubi głaskanie i chętnie przychodzi do człowieka. Akceptuje inne koty. Jest jednak trochę nieśmiały.

Odwiedziliśmy go wczoraj w schronisku. Bardzo grzeczny, po kilku minutach głaskania nawiązała się między nami nić porozumienia. Batman mrugał do nas porozumiewawczo, a także odpowiedział na ważne pytanie – kto wygra mecz? Co powiedział, przekonacie się już dziś na naszym tiktoku.

Poza tym, nie oszukujmy się – wyjątkowo przystojny z niego kawaler. 

Fot. Schronisko dla Zwierząt Płock

I co dalej?

Celem akcji jest znalezienie dobrego i odpowiedzialnego domu dla naszego podopiecznego. Do tego czasu to my będziemy go wspierać karmą.

Musicie też wiedzieć, że naszego podopiecznego nie wypuścimy do nowego domu z pustymi łapkami. Zaopatrzymy go we wszystko, co będzie mu potrzebne, by rozpocząć nowy etap życia.

Jeżeli uważacie, że to w waszym domu Batman znajdzie szczęśliwą przystań, zapraszamy do kontaktu z wolontariuszem, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące naszego nafciarskiego superbohatera.

 TEL: +48 24 262 47 99

Fot. Schronisko dla Zwierząt Płock

Jeżeli natomiast szukasz kotka o innym usposobieniu, innym wyglądzie czy w innym wieku, to zapraszamy do odwiedzenia strony schroniska. Na adopcję czeka wiele mruczków i puszków.

Pamiętajcie, że adopcja zwierzaka to poważna decyzja, musi być przemyślana i odpowiedzialna.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz