Oceny po meczu #WPŁWAR

W KOŃCU MAMY TO! Pierwsze punkty na wiosnę i to od razu trzy! Bez stylu, bez jakości ale z trzema punktami i to jest najważniejsze. Dla mnie osobiście mogą grać taką sobolową piłkę jak miałaby przynosić punkty. Jest wygrana i od razu są lepsze oceny 🙂

Skala ocen:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Tym razem nie wykreślamy żadnych ocen 🙂

Krzysztof Kamiński 4.0 – Kiedy myślisz, że mecz już ułożony, Warta gra w dziesięciu wchodzi on, cały na żółto. Kolejny raz Kamyka przed stratą bramki broni poprzeczka. Krzysiu coś na koncentrację musisz zacząć przyjmować, bo słabo to widzę. 🙂

Kristian Vallo 3.0Zdecydowanie najsłabszy na boisku. Plus taki, że w tym meczu nie przeszkadzał kolegom z zespołu. Panie trenerze, niech Kristian odpocznie kilka spotkań, dobrze mu to zrobi 🙂

Jakub Rzeźniczak 5.6 – Dobry występ naszego kapitana. Widać było, że zeszło z niego ciśnienie po meczu.

Steve Kapuadi 6.6 – PROFESOR! Bardzo cieszy jego powrót. Zaliczył kilka dobrych interwencji. Ostoja w obronie.

Adam Chrzanowski 5.5 – Występ poprawny i w sumie tyle można powiedzieć.

Aleksander Pawlak 4.0 – Zagrał na nie swojej stronie i tak wyglądał lepiej niż Tomasik z Koroną. Jego wrzutki robiły spore zamieszanie w polu karnym Warty. Jeden apel. Przy każdej sytuacji stykowej kładziesz się i rozkładasz ręce, że jest faul. Tak było z Koroną i tak było wczoraj. Całe szczęście, że nie dotknąłeś piłki ręką, bo był by as kier jak uj. Walcz twardo na boisku! Masz dobrą posturę do walki bark w bark. Wykorzystaj to!

Filip Lesniak 6.5 – Najbardziej niedoceniany zawodnik w Wiśle. Człowiek od mrówczej pracy. Jest największy wygrany odejścia Damiana Rasaka. Kolejny bardzo dobry występ. Obecnie top wśród naszych środkowych pomocników.

Dominik Furman 5.9 – Przechwycił piłkę i idealnie zagrał ją do Mateusza Szwocha, który zdobył bramkę. Cieszy asysta, ale mam jedno ale. Kontra w 92 minucie. Mając piłkę to jak mówi Kapitan Bomba „Napierd…..”, a nie szukasz jeszcze zawodnika do dogrania.

Mateusz Szwoch 6.8 – Ostatnią bramkę zdobył w meczu z Wisłą Kraków w kwietniu 2022! Bardzo cieszy to, że w końcu się udało i że ta bramka dała nam trzy punkty. Podobno statystycznie było tragicznie, ale najważniejszą statystykę ma na swoją korzyść. Bramki: 1. Nic więcej się nie liczy!

Rafał Wolski 6.5 – Nie wiem czy widziałem tak zaangażowanego w grę Rafała. Biegał, walczył, nie było dla niego straconych piłek. Bardzo podobała mi się jego gra. Mógł mieć bramkę po strzale głową, ale obrońcy Warty zdążyli ją wybić ze światła bramki.

Bartosz Śpiączka 5.4 – To jest jednak typowy cham na boisku. Mi osobiście pasuje taki zawodnik w drużynie, który jak dostanie cios to odda rywalowi. Walczył, przepychał się. Mam nadzieję, że w najbliższych spotkaniach otworzy worek z bramkami, choć będzie o to ciężej, ponieważ wrócił do Gry Sekul!

REZERWOWI

Igor Drapiński 5.3 – Apeluje do Trenera Pavola. Daj grać Drapie! Buduj tego chłopaka na przyszły sezon. Igor pokazał się z bardzo dobrej strony, gdy Warta przejęła piłkę. Naprawdę z tego chłopaka będziemy mieć dużo radości!

Łukasz Sekulski 7.1 – Bardzo cieszy jego powrót na boisko. Gdy w drużynie brakuje mentalu wchodzi on i daje mega kopa motywacji! W tym sezonie brakuje liczb, ale nikt nie zarzuci mu braku walki! Jak trzeba było to w końcówce grał jako środkowy pomocnik. Płocki charakter au!

Marko Kolar 4.3- Wszedł nic szczególnego nie pokazał. To on rozpoczął kontrę w 92 minucie, ale niestety koledzy tego nie wykorzystali.

Damian Warchoł – Grał za krótko.

TRENER

Pavol Staňo 5.7 – Wyglądał jak wrak człowieka… Bez chęci, bez życia, bez emocji. Odniosłem wrażenie, że po jego minie widać jedno. A może to rzucić w pi*du?

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 5.5 (przeciętnie +)

Plus mecz – Łukasz Sekulski
Minus meczu – Kristian Vallo

Nasz wybór w głosowaniu #NafciarzSezonu:

3 punkty – Łukasz Sekulski
2 punkty – Mateusz Szwoch
1 punkt – Steve Kapuadi

Kopnij dalej

Dodaj komentarz