Emile Thiakane zostanie nowym zawodnikiem Wisły!

Według informacji Tomasza Włodarczyka, Emile Thiakane (Puszcza Niepołomice) ma zostać naszym zawodnikiem i podpisać i dwuletni kontrakt.

Thiakane urodził się 17 listopada 1991 roku w senegalskim Pikine. Z Senegalu do Polski trafił w 2010 roku. Przygodę z Polską piłką rozpoczął od występów w Liderze Włocławek. Następnie występował m.in. w takich zespołach, jak Zawisza Bydgoszcz, GKS Bełchatów czy Korona Kielce. Od sezonu 2021/22 reprezentował Puszczę Niepołomice. W barwach zespołu z Niepołomic rozegrał 70 meczów, strzelił 6 goli i zaliczył 9 asyst.

Kopnij dalej

Ten post ma 3 komentarzy

 1. zksP

  Jako opinię wystarczy napisać: 100 meczów w 2 lidze, 50 w trzeciej i 25 w czwartej, do tego już 31-lat na karku i nawet Niepołomice, które z hukiem spadną z Ekstraklasy go odstrzeliły… A może Nowakowski niech zaproponuje 31-letniego piłkarza z prawie 300 występami w Ekstraklasie. Wyrzuciliśmy takiego zawodnika, a ściągamy jakiś szrot, ma pier… To Kruszewski mając 3x mniejszy budżet nawet na niego nie spojrzał, gdy ten grał 10lat temu we Włocławku. Mieliśmy lepszych graczy na celowniku. A teraz dalej ścigamy gości, których nikt nie chce, którzy nigdy nie byli w stanie zagrać na poziomie Ekstraklasy i których kariery zmierzają do końca… i oni nagle mają nas poprowadzić na najwyższy szczebel? Chyba kolejna zapchajdziura na ławkę i tyle.
  Wiedziałem, że wyrzucenie Furmana to błąd i odbije się czkawką, bo będą oczywiste problem ze skompletowaniem składu, ale nie wiedziałem, że będziemy aż tak ułomni na rynku transferowym. Miedź Legnica pościągała sobie fajnych piłkarzy, np Michalika błyszczącego w Stali… ale oni zajęli się tym wcześniej, u nas w czerwcu była zabawa w strasznie printscreenami i trzymanie Marca.

 2. Marcin

  I pomyśleć, gdzie była Wisła w ubiegłym roku o tej porze… To wygląda wszystko tak koszmarnie, że słów brakuje

 3. Tomasz

  Sprawa wygląda bardzo klarownie – Wisła w tym roku wcale nie ma zamiaru walczyć o awans. Nowakowski grabarzem klubu.

Dodaj komentarz