Nafciarski Przegląd Mediów #26 – GOD SAVE SEKUL! 

W niedzielę o 12.30 rozgrywane są zazwyczaj mecze dla koneserów, fanatyków lub masochistów. Przewidując, że takie może być nasze spotkanie z Radomiakiem, układający terminarz Ekstraklasy, nie pomylili się.

W składzie zabrakło Vallo, co zapewne większość kibiców przyjęła z ulgą, a na ławce usiadł Krzysztof Kamiński. Zastępujący go Gradeś pewnie budził nadzieję, że świeża krew w bramce też wyjdzie nam na dobre. Niestety, Bartek był raczej cieniem samego siebie z jesieni. Debiut zaliczył również pozyskany z Górnika Zabrze Jakub Szymański. 

W tym spotkaniu udało nam się zdobyć jeden punkt. I choć profesor Volaček, Švošek, a nawet Špiona próbowali powalczyć w polu karnym przeciwnika, to jednak jedyną dla nas bramkę zdobył nasz wychowanek – Łukasz Sekulski. 4 minuty po tym jak wszedł na boisko! Sekul, dziękujemy!

Szanujmy ten punkt, szanujmy każdy kolejny, który przybliża nas do celu, jakim jest utrzymanie. Do końca sezonu jeszcze osiem kolejek.

Nasz przegląd mediów zaczynamy jak zwykle od pomeczowych wypowiedzi trenerów.

Zapis konferencji prasowej ⤵️

Świeżutkie kulisy meczu #WPŁRAD⤵️

Paweł Dylewski tym razem do rozmowy i analizy meczu zaprosił Andrzeja Przeradę. Zapraszamy do odsłuchania lub zapisu tekstowego audycji.

RMIXX.PL: My Chcemy Gola 178. „Czy trener zakazuje bocznym obrońcom dośrodkowywać?” – Andrzej Przerada

Fot. Wisła Płock

Typowy mecz walki. Myślę, że byliśmy w stanie osiągnąć lepszy wynik, ale niestety, nie udało się. Radomiak strzelił pierwszy bramkę, po błędzie Kapuadiego. Całe szczęście wszedł Łukasz Sekulski, chłopak powalczył, strzelił bramkę. Dla mnie to jest dziwna sytuacja. Szanuję Bartka Śpiączkę, ale uważam, że to nie jest napastnik tej półki. Według mnie trener popełnił błąd w tym meczu, bo dla mnie od początku powinien wyjść Sekulski, a Śpiączka powinien zacząć ten mecz na ławie, powinna być odwrotna sytuacja.

⤵️

https://rmixx.pl/my-chcemy-gola/my-chcemy-gola-178-czy-trener-zakazuje-bocznym-obroncom-dosrodkowywac-andrzej-przerada

RMIXX.PL: Cenny punkt po bramce płocczanina. Wisła remisuje z Radomiakiem Radom

Fot. Wisła Płock

Trener Pavol Staňo zaskoczył zmianami w wyjściowym składzie. W końcu między słupki powrócił Bartłomiej Gradecki, który ostatni raz w lidze zagrał we wrześniu przeciwko… Radomiakowi. Pauzującego za kartki Dominika Furmana zastąpił Filip Lesniak, a dobra gra w poprzednim spotkaniu poskutkowała występem od 1. minuty w przypadku Dawida Kocyły. Ten mecz był też debiutem dla Jakuba Szymańskiego – 20-latek przeszedł ostatnio do Wisły z Górnika Zabrze.

⤵️

https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/cenny-punkt-po-bramce-plocczanina-wisla-remisuje-z-radomiakiem-radom

PORTALPLOCK.PL: Sekulski odmienił losy meczu, Wisła uratowała remis z Radomiakiem [ZDJĘCIA]

Fot. Wisła Płock

Trener Pavol Stano miał dwa tygodnie na spokojną pracę z drużyną i poszukania kilku odpowiedzi. Szkoleniowiec musiał sobie odpowiedzieć m.in. na pytanie czy nie pora na zmianę w bramce, bo Krzysztof Kamiński popełnił w ostatnich tygodniach kilka błędów. W meczu z Radomiakiem Radom między słupkami stanął Bartłomiej Gradecki. W pierwszej połowie 23-latek grał nerwowo, ale trzeba przyznać, że na linii był dość pewny. 

⤵️

https://portalplock.pl/wiadomosci/sekulski-odmienil-losy-meczu-wisla-uratowala-remis-z-radomiakiem-zdjecia/vZfSbrwCa0Mgs7Y2F9gk

Na youtubowym kanale goal.pl Julek Sipika i Leszek Milewski zapraszają na Uniwersum Ekstraklasy, nasz mecz omawiają od 1:39:00.

Liga Minus w składzie Wojciech Kowalczyk, Maciej Wąsowski, Paweł Paczul i Przemysław Michalak. Dlaczego Kowal nie może już patrzeć na Wisłę Płock, która grała najładniejszy futbol w lidze? Co musi zrobić Martin Šulek, żeby nie znaleźć się w składzie? Dowiecie się oglądając od 43:11

Na koniec perełka prasówki, czyli twitterowe komentarze. 

Na koniec chcielibyśmy tylko przypomnieć, że nasz #sPAROWAny podopieczny Batman nadal czeka w płockim schronisku na swojego człowieka. Więcej o superkocie do adopcji tu

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Paweł

    Wszystko pięknie, ale jedna rzecz się nie zgadza. Sekul wszedł na boisko w 65 minucie, a w 69 strzelił bramkę, więc po czterech minutach, a nie dziesięciu, jak jest to napisane.

Dodaj komentarz